• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Posts Tagged :

nowy targ

NITUS Euroliga 10!

Kolejna edycja NITUS Euroligi odbędzie się 2 czerwca w Nowym Targu. Już teraz zapraszamy do zapisów on-line przez nasz formularz zgłoszeniowy na podstronie „LIGA”. Jubileuszowa 10 liga zamknie sezon wiosenno-letni naszej organizacji, kolejne wydarzenia dopiero po wakacjach w połowie września. Po wielkim sukcesie ostatnich edycji NITUS Euroligi, spodziewamy się znów około 100 zawodników, którzy będą chcieli zmierzyć się w ringu.

nitus euroliga 8

Wyniki NITUS Euroligi 8

3 lutego w Nowym Sączu odbyła się NITUS EUROLIGA 8. Do rywalizacji stanęło 84 zawodników.

Pełne wyniki zawodów:

  1. Kat. -71 kg Dominik Maguda vs Damian Knap 0:3
  2. Kat. -75 kg Jakub Pisz vs Grzegorz Stasiowski 0:3
  3. Kat. 63,5 kg Patryk Janas vs Dawid Biały 0:3
  4. Kat. -35 kg Miłosz Dąbrowa vs Oskar Lech, Remis
  5. Kat. -40 kg Dawid Tajak vs Hubert Martuszewski 3:0
  6. Kat. +91 kg Łukasz Brzeski vs Juraj Hutnik, TKO 1 runda
  7. Kat. -75 kg Marcin Kowalczyk vs Jarosław Banaś, TKO 1 runda
  8. Kat. -71 kg Jakub Kwaśniewski vs Daniel Czeluśniak, TKO 1 runda
  9. Kat. -71 kg Mateusz Wójtowicz vs Marcin Krok 1:2
  10. Kat. -60 kg Jakub Czempas vs Mateusz Puch, TKO 3 runda
  11. Kat. -81 kg Oliwer Bula vs Piotr Sokół 0:3
  12. Kat. -81 kg Michał Walczak vs Artur Giers 1:2
  13. Kat. -86 kg Daniel Piszcz vs Piotr Okraska 0:3
  14. Kat. -86 kg Norbert Job vs Wojciech Buś, RSC 2 runda
  15. Kat. -91 kg Tadeusz Anders vs Tomasz Konieczny 0:3
  16. Kat. -67 kg Łukasz Wojtowicz vs Tomasz Szczech 3:0
  17. Kat. -71 kg Karol Kwiatek vs Radosław Żółtek 3:0
  18. Kat. -60 kg Szymon Góra vs Kacper Rączka 3:0
  19. Kat. -71 kg Kordian Gąbka vs Szymon Dyl 3:0
  20. Kat. -71 kg Sebastian Mikulski vs Patryk Zębik 0:3
  21. Kat. -75 kg Denis Dąbrowski vs Bartosz Wiśniewski 3:0
  22. Kat. -81 kg Bartek Szala vs Marcelian Kucharski 0:3
  23. Kat. -81 kg Marcin Dziadosz vs Jakub Lipa 2:1
  24. Kat. -91 kg Patryk Strzelecki vs Jakub Bednarczyk 3:0
  25. Kat. -71 kg Remigiusz Łuszcz vs Piotr Magnucki 0:3
  26. Kat. -71 kg Szymon Bula vs Maksymilian Truty 3:0
  27. Kat. -56 kg Karolina Piastowska vs Klaudia Suszczyśnka, Remis
  28. Kat. -57 kg Cezary Osieł vs Paweł Olbrych RSC
  29. Kat. -60 kg Natalia Dulian vs Weronika Kukuczka 3:0
  30. Kat. -56 kg Julia Niewiadomska vs Oktawia Ambroziak 0:3
  31. Kat. -56 kg Katarzyna Kiszewska vs Angelika Haluch 3:0
  32. Kat. -75 kg Filip Bienias vs Sylwester Pleśniak 3:0
  33. Kat. -63,5 kg Paweł Jasiński vs Maciej Antkiewicz, Walkower
  34. Kat. -63,5 kg Marcin Konieczny vs Sebastian Ferenc 1:2
  35. Kat. -81 kg Paweł Przedzik vs Tomasz Puch, KO 3 runda
  36. Kat. -67 kg Konrad Szlęcki vs Oliwer Gondek 0:3
  37. Kat. -67 kg Łukasz Ruśniak vs Konrad Małek 1:2
  38. Kat. -71 kg Miłosz Wójtowicz vs Kamil Bołdyzer 3:0
  39. Kat. -75 kg Karol Marcisz vs Jakub Lassak, Remis
  40. Kat. -75 kg Tomasz Aleksander vs Filip Mrożek 0:3
  41. Kat. -86 kg Damian Baluc vs Krystian Podrazik, Remis
  42. Kat. -75 kg Grzegorz Młynarczyk vs Szymon Garbacik 3:0