• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Posts Tagged :

nitus euroliga

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

1. -77 kg, 3×2, Patryk Kocaj -Jarosz Club vs Szymon Salachna –Beskid Dragon 2:1

2. – 70 kg, 3×2, Patryk Magnucki -Artfight vs Ivo Hatala -Fire Gym 3:0

3. – 80 kg, 3×2, Maciej Halama -Top Team Rzeszów vs Maciej Bator- Wisła Kraków3:0

4. – 77 kg, 3×2 Przemysław Pawlak –Halny vs Filip Bienias – NKSW 2:1

5. – 85 kg, 3×2, Norbet Job –Halny vs Tomasz Konieczny -Artfight Rzeszów 2:REMIS

6. – 70 kg, 3×2, Filip Szostak – Wisła Kraków vs Mateusz Bartoszek-Paco Team Katowice 3:0

7. – 70 kg, 3×2, Michał Rejdych – Ring Kraków vs Szymon Marcisz- Sparta Jasło REMIS

8. – 60 kg, 3×2, Jakub Czempas- Paco Team vs Tomas Cincik- Fire Gym 0:3

9. + 95 kg, 2×2, Stanisław Ogorzałek- Halny vs Damian Witas- NKSW 3:0

10. + 95 kg, 2×2, Ramigiusz Smiliński – Jenel Club vs Kamil Janik- Halny 2:REMIS

11. + 95 kg, 2×2, Michal Brzykcy-Jenel Club vs Tomasz Waluś-NKSW 2 REMIS : 1

12 . +95 kg, 2×2, Łukasz Pietrzyk –Jenel Club vs Patryk Sienko-Jarosz Club 2:REMIS

13. – 77 kg, 3×2, Damian Pająk-Jenel Club vs Tomasz Aleksander-Halny  RSC II 0:35

14. – 77 kg, 3×2, Łukasz Deleś-Jenel Club vs Aibek Khudaibergenow –ArtFight Rzeszów 0:3

15. – 77 kg, 3×2, Piotr Łojas- NKSW vs Mikołaj Lekki –ArtFight Rzeszow 0:3

16. – 70 kg, 2×2, Jakub Warcholiński-Beskid Dragon vs Gerard Ciba – 4Fight Dębica 1:2

17.  KickLight, 2×2, Weronika Podres- Wisła Kraków vs Hubert Martuszewski –Jarosz Club REMIS

18.  Sparing, 2×2 Sebastian Kuśtek-Spartan vs Bartosz Zając-Halny REMIS

19. – 56 kg, 2×2, Kinga Mazur –Grappling Kraków vs Alicja Frączek-Halny  0:3

20. – 85 kg, 3×2, Rafał Smalarz-Spartan Jasło vs Kamil Serafinowicz- KRET Fight Chempion Team REMIS

21. – 81 kg, 3×2, Szymon Maj- Jenel Club vs Mateusz Ciałowicz-Ring Kraków 0:3

22. – 86 kg, 2×2, Wilk Mateusz – Gotta Kraków vs Grzegorz Pawlak- SDW Kraków 1:2

23. – 81 kg, 3×2, Waldemar Zagrodzki- Ring Kraków vs Tomasz Szreter-Jenel Club 2:REMIS

24. – 81 kg, 2×2, Sebastian Dec- Top Team Rzeszów vs Szymon Piszcz-Artfight Rzeszów REMIS:2

25. -81 kg, 2×2, Kamil Kozak- Top Team Rzeszów vs Marek Noga- Jenel Club REMIS 

26. – 77 kg, 2×2, Sofian Kabdani-Top Team Rzeszów vs Paweł Bałos- NKSW 2:REMIS

27. – 77 kg, 2×2, Jarosław Dziedzina-Grappling Kraków vs Tomasz Stachniak-SWD Kraków REMIS

28. – 77 kg, 2×2, Piotr Lassak-NKSW vs Krzysztof Kaszubowski-SWD Kraków RSC I

29. – 60 kg, 2×2, Laura Salajova –Fire Gym vs Ola Bartkowska-4Fight Dębica 3:0

30. -60 kg, 2X2, Daniela Mackova-Fire Gym vs Maria Preisner-Spartan Jasło 3:0

31. – 71 kg 2×2, Marcin Konieczny – CSW Leżańsk vs Hubert Kwak- NKSW 3:0

32. -56 kg, 2×2, Iga Skwirut- 4Fight Dębica vs Paulina Jaśki-Spartan Jasło REMIS 

33. – 65 kg, 2×2, Anna Sulkova – Fire Gym vs Natalia Stelmowska – Ring Kraków 0:3

34.- 81 kg, 3×2, Patryk Augustryn – Jarosz Club vs Marcelian Kucharski- Halny REMIS:2

35. – 77 kg,3×2, Maciej Sroka – Jarosz Club vs Denis Dąbkowski-Jenel Club 0:3

36. – 81 kg, 2×2, Jakub Cuber-SWD Kraków vs Dariusz Kranc- spartan Jasło 3:0

37. – 70 kg, 2X2, Artur Dzido-Top Team Rzeszów vs Kamil Pająk- NKSW 1:2

38. – 77 kg, 2×2, Filip Wolny- Grappling Kraków vs Kacper Plewa- NKSW 3:0

39. – 77 kg, 2×2, Dominik Gawlik- 4Fight Dębica vs Paweł Kuliga- NKSW 0:3

40. – 71 kg, 2×2, Marcin Wilczyński-Ring Kraków vs Partyk Regrec-NKSW REMIS 

41. – 65 kg, 2×2, Tułacz Paweł- 4Fight Dębica vs Dominik Gołąb- Halny 1:2REMIS

42. – 71 kg, 3×2, Szymon Leszczyński-Ring Kraków vs Oliwier Gondek- Spartan Jasło 1:2

43. – 64 kg, 2×2, Marcin Brzeżański- Grappling Kraków vs Rafał Leśniak-Gota Kraków REMIS

44. – 60 kg, 3×2, Dawid Biały-Spartan Jasło vs Gniewko Herbst- Ring Kraków 0:3

45. – 60 kg, 3×2, Krystian Rozkosz- Paco Team vs Arek Job- Halny  REMIS:2

46. – 60 kg, 2×2, Milan Varinsky-Fire Gym vs Oskar Czarnecki-Halny 0:3

47. – 70 kg, 2×2, Grzegorz Mazur- 4Fight Dębica vs Roman Mamchur-Grappling Kraków 0:3

48. – 65 kg, 2×2, Karol Wójcicki- ArtFight Rzeszów vs Paweł Jasiński-Halny 2:1

49. – 65 kg, 2×2, Maciej Antkiewicz- Art Fight Rzeszów vs Konrad Małek-Halny 3:0

50. – 65 kg, 2×2, Tomasz Kosiba –Spartan Jasło vs Michał Szwajos- NKSW REMIS 

51. – 70 kg, 3×2, Denis Kulmykov- Gota Kraków  vs Piotr Leja- NKSW 3:0

52. – 70 kg, 2×2, Michał Panek – ArtFight Rzeszów vs Łukasz Rusnak -NKSW 3:0

53. – 70 kg, 2×2, Ernest Rzepko-ArtFight Rzeszów vs Max Truty- NKSW REMIS 

54. – 70 kg, 2×2, Bartosz Rewera – Spartakus Rzeszów vs Roman Mamchur-Grappling Kraków Remis:2

55. – 70 kg, 2×2, Mateusz Bieniasz- Spartakus Rzeszów vs Wiktor Markowicz-Grappling Kraków 3:0