• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Posts Tagged :

jasło

nitus euroliga 9

NITUS EUROLIGA 9!

28 kwietnia w Jaśle odbędzie się kolejna edycja NITUS EUROLIGI. Tym razem idziemy o kolejny krok do przodu, wynajmujemy dużo większy obiekt na który zmieści się spora ilość kibiców.

Wręczymy nagrody pieniężne dla najlepszego klubu i zawodnika, oraz nagrody rzeczowe od naszych sponsorów.

Zapraszamy do zgłoszeń przez nasz formularz internetowy.

Do zobaczenia 28 kwietnia!

nitus euroliga 8

Wyniki NITUS Euroligi 8

3 lutego w Nowym Sączu odbyła się NITUS EUROLIGA 8. Do rywalizacji stanęło 84 zawodników.

Pełne wyniki zawodów:

  1. Kat. -71 kg Dominik Maguda vs Damian Knap 0:3
  2. Kat. -75 kg Jakub Pisz vs Grzegorz Stasiowski 0:3
  3. Kat. 63,5 kg Patryk Janas vs Dawid Biały 0:3
  4. Kat. -35 kg Miłosz Dąbrowa vs Oskar Lech, Remis
  5. Kat. -40 kg Dawid Tajak vs Hubert Martuszewski 3:0
  6. Kat. +91 kg Łukasz Brzeski vs Juraj Hutnik, TKO 1 runda
  7. Kat. -75 kg Marcin Kowalczyk vs Jarosław Banaś, TKO 1 runda
  8. Kat. -71 kg Jakub Kwaśniewski vs Daniel Czeluśniak, TKO 1 runda
  9. Kat. -71 kg Mateusz Wójtowicz vs Marcin Krok 1:2
  10. Kat. -60 kg Jakub Czempas vs Mateusz Puch, TKO 3 runda
  11. Kat. -81 kg Oliwer Bula vs Piotr Sokół 0:3
  12. Kat. -81 kg Michał Walczak vs Artur Giers 1:2
  13. Kat. -86 kg Daniel Piszcz vs Piotr Okraska 0:3
  14. Kat. -86 kg Norbert Job vs Wojciech Buś, RSC 2 runda
  15. Kat. -91 kg Tadeusz Anders vs Tomasz Konieczny 0:3
  16. Kat. -67 kg Łukasz Wojtowicz vs Tomasz Szczech 3:0
  17. Kat. -71 kg Karol Kwiatek vs Radosław Żółtek 3:0
  18. Kat. -60 kg Szymon Góra vs Kacper Rączka 3:0
  19. Kat. -71 kg Kordian Gąbka vs Szymon Dyl 3:0
  20. Kat. -71 kg Sebastian Mikulski vs Patryk Zębik 0:3
  21. Kat. -75 kg Denis Dąbrowski vs Bartosz Wiśniewski 3:0
  22. Kat. -81 kg Bartek Szala vs Marcelian Kucharski 0:3
  23. Kat. -81 kg Marcin Dziadosz vs Jakub Lipa 2:1
  24. Kat. -91 kg Patryk Strzelecki vs Jakub Bednarczyk 3:0
  25. Kat. -71 kg Remigiusz Łuszcz vs Piotr Magnucki 0:3
  26. Kat. -71 kg Szymon Bula vs Maksymilian Truty 3:0
  27. Kat. -56 kg Karolina Piastowska vs Klaudia Suszczyśnka, Remis
  28. Kat. -57 kg Cezary Osieł vs Paweł Olbrych RSC
  29. Kat. -60 kg Natalia Dulian vs Weronika Kukuczka 3:0
  30. Kat. -56 kg Julia Niewiadomska vs Oktawia Ambroziak 0:3
  31. Kat. -56 kg Katarzyna Kiszewska vs Angelika Haluch 3:0
  32. Kat. -75 kg Filip Bienias vs Sylwester Pleśniak 3:0
  33. Kat. -63,5 kg Paweł Jasiński vs Maciej Antkiewicz, Walkower
  34. Kat. -63,5 kg Marcin Konieczny vs Sebastian Ferenc 1:2
  35. Kat. -81 kg Paweł Przedzik vs Tomasz Puch, KO 3 runda
  36. Kat. -67 kg Konrad Szlęcki vs Oliwer Gondek 0:3
  37. Kat. -67 kg Łukasz Ruśniak vs Konrad Małek 1:2
  38. Kat. -71 kg Miłosz Wójtowicz vs Kamil Bołdyzer 3:0
  39. Kat. -75 kg Karol Marcisz vs Jakub Lassak, Remis
  40. Kat. -75 kg Tomasz Aleksander vs Filip Mrożek 0:3
  41. Kat. -86 kg Damian Baluc vs Krystian Podrazik, Remis
  42. Kat. -75 kg Grzegorz Młynarczyk vs Szymon Garbacik 3:0
nitus eurliga 7

NITUS EUROLIGA 7 „Spartan Jasło” – Zobacz wyniki i relację!

6 godzin walk, ponad 50 zawodników, wysoki poziom wyszkolenia i twarde charaktery!  Nie zabrakło wielu debiutantów, którym daliśmy szansę pierwszy raz wejść na deski ringu.

Organizacja ligi wyszła bardzo dobrze, wszystko przebiegło zgodnie z planem. Rozpoczęliśmy ważenie zawodników punktualnie o 9. Dzięki doświadczeniu z poprzednich edycji, sprawnie dokonaliśmy weryfikacji wszystkich startujących.

O 11.30 Pani Burmistrz Elwira Musiałowicz-Czech oficjalnie otworzyła zawody. Do ringu wstawili się pierwszy zawodnicy i rozpoczęliśmy walki. Zawodnicy byli wyczytywani przez konferansjera, dziewczyny w przerwie chodziły z tablicami z numerem rundy a po walce każdy startujący otrzymał nagrodę – atmosfera bliska gali zawodowej!

Bardzo dziękujemy za pomoc firmie NITUS, która jest naszym sponsorem tytularnym i pomaga nam regularnie organizować nasze ligi. Olbrzymie podziękowania kierujemy dla klubu Spartan Jasło a w szczególności dla Sebastian Kuśtek, który włożył dużo pracy i serca aby wszystko wyszło idealnie.

NITUS Euroliga 7 „Spartan Jasło” już za nami! – oficjalne wyniki:

Według chronologicznej rozpiski walk w dniu zawodów:

  1. Mastaj Kacper (Spartan Jasło) vs Pisz Jakub (Spartan Jasło) – remis
  2. Barzyk Jakub (Spartan Jasło) vs Wiśniowski Bartosz (Spartan Jasło) – wygrywa Wiśniewski przez RSC
  3. Sebastian Ferenc (HALNY Nowy Sącz) vs Szymon Myjak (Fenix Krzyżówka) – wygrywa Ferenc przez KO
  4. Kruczek Konrad (Gracie Bara Rzeszów) vs Lelonek Mateusz (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Kruczek 2 do Remisu
  5. Zdebik Patryk (Spartan Jasło) vs Rochecki Szymon (Jasielski KSW) – Remis
  6. Podrazik Krystian (Spartan Jasło) vs Marczak Michał (Diament Pstrągowa) – wygrywa Marczak 2:1
  7. Klimato Paweł (Spartan Jasło) vs Mazur Patryk (Rzeszowski KSW) – wygrywa Mazur 3:0
  8. Smalarz Rafał (Spartan Jasło) vs Łęczycki Leon (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Łęczycki przez RSC
  9. Kocaj Patryk (Jarosz Fight Club) vs Dudek Janusz (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Kocaj 2 do Remisu
  10. Bator Maciej (TSW Wisła Kraków) vs Piotrowski Wiktor (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Bator 3:0
  11. Kowalczyk Marcin (Fight Wrocław) vs Aleksander Tomasz (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Kowalczyk 3:0
  12. Walczak Michał (Waleczna Lubelszczyzna) vs Rączka Kamil (Jarosz Fight Club)- wygrywa Walczak 2 do Remisu
  13. Kat. 75 kg. Olszówka Jan (Spartan Jasło) vs Kępa Piotr (Rzeszowski KSW) – wygrywa Kępa 3:0
  14. Kat. 75 kg. Korbecki Damian (Gracie Bara Rzeszów) vs Marcisz Karol (Spartan Jasło) – wygrywa Marcisz przez RSC
  15. Kat. 86 kg. Skawinczyk Dawid (Jarosz Fight CLub) vs Mazur Patryk (Rzeszowski KSW) – wygrywa Skawianczyk 2 do Remisu
  16. Kat. 81 kg. Filpek Jakub (Gracie Bara Rzeszów) vs Myjak Witold (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Filipek 3:0
  17. Walka bokserska: Dulian Natalia (Gladiator) vs Cichoń Ewa (Dexter) – wygrała Dulian 3:0
  18. Kat. 95 kg. Trzaska Damian (TSW Wisła Kraków) vs Niedźwiedź Rafał (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Niedźwiedź 2 do Remisu
  19. Kat. 75 kg. Gondek Oliwer (Spartan Jasło) vs Dyl Szymon (Gorlicki KSW) – wygrywa Dyl 3:0
  20. Kat. 75 kg. Ptak Łukasz (Spartan Jasło) vs Szostak Filip (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Szostak 3:0
  21. Kat. 75 kg. Marcisz Szymon (Spartan Jasło) vs Tatara Patryk (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Tatara 3:0
  22. Kat. 71 kg. Golonka Dawid (Spartan Jasło) vs Wójtowicz Miłosz (Gorlicki KSW) – wygrywa Wójtowicz przez RSC
  23. Kat. 71 kg. Baran Paweł (Rzeszowski KSW) vs Wójtowicz Mateusz (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Baran 2 do Remisu
  24. Kat. 81 kg. Orłowski Piotr (TSW Wisła) vs Jóźwik Mateusz (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Orłowski 3:0

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy charakteru do walki!