• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

SPONSORZY
Firmy z którymi współpracujemy

ISPL MEDICAL

ISPL MEDICAL wyłączny dystrybutor niemieckiej firmy Teutonia Technology AG oraz Eucatech AG w zakresie radiologii interwencyjnej.

HOTPAY

HotPay to agregator płatności online, który pozwala na wdrożenie systemu płatności w obrębie witryny internetowej, gry czy aplikacji mobilnej.

HURAZ MIODY

Huzar to firma rodzinna z polskim kapitałem, która nieprzerwanie, od ponad 20 lat, zajmuje się konfekcjonowaniem najwyższej jakości miodu.

Kran Serwis

Kran Serwis – Żurawie wieżowe: dobór, montaż, operatorzy, wynajem, serwis, konserwacja.

Nitus

NITUS – Producent wytwarza wysokiej jakości bramy segmentowe, rolowane, przeciwpożarowe irolety antywłamaniowe, dla domu jak i dla przemysłu oraz stolarkę aluminiową i przeciwpożarową.

Szewczyk Szkło

Firma Szewczyk Szkło to renomowany producent elementów szklanych takich jak: kabiny prysznicowe, drzwi, okna zespolone, balustrady czy lustra.

Beauty Derm

Centrum Kosmetyczno-Laserowe Beauty Derm, założone w 1988r.to siła 30 lat doświadczenia. Zabiegi nowoczesne, wysokospecjalistyczne, tworzenie autorskich programów leczenia i pielęgnacji są priorytetem firmy rodzinnej.

FLIZ-BET

Projektant i wykonawca posadzek przemysłowych, które stosowane są w halach produkcyjnych, magazynach, parkingach, stacjach benzynowych, lotniskach i w wielu wielu innych miejscach.