• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

SPONSORZY
Firmy z którymi współpracujemy

ISPL MEDICAL

ISPL MEDICAL wyłączny dystrybutor niemieckiej firmy Teutonia Technology AG oraz Eucatech AG w zakresie radiologii interwencyjnej.

UMWM

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – dzięki wsparciu i współpracy UMWM możemy wspólnie promować region Małopolski, oficjalna strona: www.malopolskie.pl Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

DUET

Firma w której można znaleźć pełną ofertę szaf z drzwiami przesuwanymi oraz mebli na wymiar. Szafa zaprojektowana przez projektantów firmy DUET spełni marzenia co do komfortu oraz estetyki.

Kran Serwis

Kran Serwis – Żurawie wieżowe: dobór, montaż, operatorzy, wynajem, serwis, konserwacja.

Nitus

NITUS – Producent wytwarza wysokiej jakości bramy segmentowe, rolowane, przeciwpożarowe irolety antywłamaniowe, dla domu jak i dla przemysłu oraz stolarkę aluminiową i przeciwpożarową.

AW Bautex

AW Bautex – działa na rynku usług budowlanych na terenie całego kraju od roku 2011. Ta firma to nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym i osobowym.

Beauty Derm

Centrum Kosmetyczno-Laserowe Beauty Derm, założone w 1988r.to siła 30 lat doświadczenia. Zabiegi nowoczesne, wysokospecjalistyczne, tworzenie autorskich programów leczenia i pielęgnacji są priorytetem firmy rodzinnej.

BMA

BMA DESIGN STUDIO to firma reklamowa która powstała 2010r. O jakości usług może świadczyć szerokie grono naszch zadowolonych klientów oraz fakt iż współpracują z różnymi agencjami reklamowymi, które korzystają z ich usług zarówno w Polsce, Anglii, Irlandii jak również w Stanach Zjednoczonych.