• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

  • 29 maja 2021

My kontra oni! Hitowe starcie bombardierów na HFO: Bank!

My kontra oni! Hitowe starcie bombardierów na HFO: Bank!

Nie ma szans, że ta walka potrwa pełen dystans. Powracający po dłuższej przerwie, mistrz ziemi kurpiowskiej, Jacek 'Siekiera’ Gać spotka się w ringu z reprezentującym Academia Gorilla Olsztyn, Markiem Milewskim. Pojedynek będzie częścią karty głównej zaplanowanej na 5 czerwca gali HFO: Bank. Transmisja w TVP Sport.

Opromieniony zwycięstwem nad Danielem Bralewskim podczas ostatniej Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie, Jacek Gać powraca po dłuższej przerwie do rywalizacji. Popularny 'Siexa’ jednak nie próżnował i wciąż poprawiał swój warsztat, pracując przede wszystkim nad kondycją. Znany z eksplozywnego stylu walki reprezentant stolicy zapowiada, że będzie miał siłę przez dziewięć minut utrzymywać najwyższe tempo, z którego jest znany.

Marek Milewski to fighter ze stolicy Warmii. Podopieczny trenera Rafała Kamińskiego ostatnią walkę stoczył na gali ONE to ONE Fight Night w Lublinie. W walce wieczoru drugiej gali organizacji Rafała Murata poległ w starciu z oświadczonym Patrykiem 'Kermitem’ Małeckim. W międzyczasie rywalizował na Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry, gdzie zebrał dobre opinie za swoje walki od organizatora i szkoleniowca, Karola Łady.

– Mieliśmy walkę Domalik vs Kubiszyn, która okazała się jedną z największych wojen ostatnich lat. Później była walka Radoń vs Gęsiarz. Jeśli jakaś walka ma potencjał na bycie prawdziwą wojną na gali w klubie Bank, to zdecydowanie starcie Gać vs Milewski. – powiedział z entuzjazmem matchmaker HFO, Łukasz Czarnowski.

Gala HFO:Bank odbędzie się 5 czerwca w ekskluzywnych wnętrzach klubu muzycznego Bank w samym sercu Warszawy. W ringu wystąpią między innymi Michał Bławdziewicz, Radosław PaczuskiJacek Gać oraz debiutujący w zawodowym boksie Łukasz Pławecki. Poza tak doświadczonymi zawodnikami zobaczymy też debiutantów, którzy postarają się jak najlepiej wykorzystać szansę występu przed widzami TVP Sport. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 21:45.

Zostaw komentarz