• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Ranking
z podziałem na kategorie wagowe i wiekowe

Ranking Euroligi K-1

Zasady rankingu

Każdy zawodnik, który bierze udział w w naszej lidze otrzymuje 1 punkt za udział, 2 za remis, oraz 3 za wygraną walkę. Zawodnicy z największą ilością punktów są brani pod uwagę w pierwszej kolejności do udziału w zawodowych walkach na naszych galach.

SENIORZY

+ 95 kg HEAVYWEIGHT

  1. Rafał Niedzwiedź 12 pkt – Halny Nowy Sącz
  2. Damian Biłas – 9pkt – Artfight Rzeszów
  3. Artur Zubalski – 7pkt – Ring Kraków
  4. Benedykt Polański – 4 pkt – Halny Nowy Sącz

– 95 kg LIGHT HEAVY WEIGHT

  1. Maciej Bobrowski – 9pkt – Ring Kraków
  2. Piotr Wierzbanowski – 6 pkt – Ring Kraków
  3. Juraj Hutnik – 5 pkt – Goral Gym

– 85 kg MIDDLEWEIGHT

  1. Rafał Smalarz – 10 pkt – Spartan Jasło
  2. Norbert Job – 9 pkt – Halny Nowy Sącz
  3. Dawid Skawiańczyk – 8 pkt – Jarosz Fight
  4. Krystian Podrazik – 6pkt – Spartan Jasło
  5. Damian Baluc – 5 pkt – Nowotarki Klub Sportów walki
    Piotr Okraska – 5 pkt – Ring Kraków

– 81 kg JUNIOR MIDDLEWEIGHT

  1. Piotr Sokół – 12 pkt – Ring Kraków
  2. Mateusz Ciałowicz – 7 pkt – Ring Kraków
    Marcelian Kucharski – 7pkt – Halny Nowy Sącz
    Jakub Bąk – 7pkt – Wisłą Kraków
  3. Rafał Wcisło – 6 pkt – Husarz Czudec
  4. Mateusz Pudło– 5 pkt – Artfight Rzeszów
    Michał Walczak – 5 pkt – Lubelskie zrzeszenie Muay Thai
  5. Witold Myjak – 4 pkt – Halny Nowy Sącz
    Bartosz Szala – 4 pkt – Artfight Rzeszów

– 77kg WELTERWEIGHT

  1. Marcin Kowalczyk – 15 pkt – Lubelkie zrzesznie Muay Thai
  2. Karol Marcisz – 11 pkt – Spartan Jasło
  3. Tomasz Konieczny – 9 pkt – Artfight Rzeszów
  4. Tomasz Aleksander – 6 pkt – Halny Nowy Sącz
    Grzegorz Stasiowski – 6 pkt – Spartan Jasło
    Jakub Lassak – 6 pkt – Nowotarski Klub Sportów walki
    Janusz Dudek – 6 pkt – Wisła Kraków
  5. Sylwester Pleśniak – 5 pkt – Artfight Rzeszów
    Michał Walczak – 5 pkt- Lubelskie zrzeszenie Muay Thai
    Szostak Filip – 5 pkt – Wisła Kraków
    Jan Olszówka – 5 pkt – Spartan Jasło
  6. Patryk Kocaj – 4 pkt – Jarosz Fight

– 70 kg LIGHTWEIGHT

  1. Szymon Leszczyński – 12 pkt – Ring Kraków
  2. Patryk Zdebik – 11pkt – Spartan Jasło
    Szymon Dyl – 11 pkt – Gorlicki Klub Sportów walki
  3. Patryk Magnucki – 10 pkt – Artfight Rzeszów
  4. Jakub Kwaśniewski – 8 pkt – Lubelskie zrzeszenie Muay Thai
    Max Truty – 8 pkt – Nowotarski klub sportów walki
  5. Miłosz Wójtowicz – 6 pkt – Gorlicki klub sportów walki
    Gerard Ciba – 6pkt – 4fight Dębica
  6. Daniel Czeluśniak – 5 pkt – Gorlicki klub sportów walki

– 65 kg FEATHERWEIGHT

  1. Oliwer Gondek – 13 pkt – Spartan Jasło
    Sebastian Ferenc – 13 pkt – Halny Nowy Sącz
  2. Szymon Marcisz – 9 pkt – Spartan JAsło
  3. Dawid Biały – 8 pkt – Spartan Jasło
  4. Łukasz Wójtowicz – 7 pkt – Waleczna Lubelszczyzna
  5. Marcin Konieczny 6 pkt – Artfight Rzeszów
    Maciej Tarnawski – 6 pkt- Artfight Rzeszów
    Michał Sudecki 6 pkt – Husarz Czudec
  6. Karol Wójcicki – 5 pkt – Artfight Reszów
    Arkadiusz Job – 5 pkt. – Halny Nowy Sącz

– 60 kg JUNIOR FEATHERWEIGHT

  1. Gniewko Herbst – 8pkt – Ring Kraków
  2. Maciej Antkiewicz – 7 pkt – Artfight Rzeszów
    Wojciech Sanecki – 7 pkt – Husarz Czudec
  3. Jakub Czempas – 5 pkt- Paco Team Katowice
    Cezary Osieł – 4 pkt – Artfight Rzeszów

SENIORZY

-65 kg

  1. Natalia Stelmowska  – 9 pkt- Ring Kraków
    Natalia Dulian 9 pkt- Gladiator
  2. Anna Sulkova 6 pkt – Bańska Bystrzyca

– 60 kg

  1. Klaudia Suszczyńska – 10 pkt – Ring Kraków
  2. Weronika Kukuczka – 5 pkt – Nowoterski Klub Sportów Walki
    Daniela Mackova – 5 pkt Bańska Bystrzyca
  3. Ola Bartkowska – 4 pkt – 4Fight Team Dębica
    Maria Preisner – 4 pkt – Spartan Jasło
  4. Laura Salajova – 3 pkt – Bańska Bystrzyca

-56 kg

  1. Paulina Jaśki – 4 pkt – Spartan Jasło
  2. Alicja Frączek – 3 pkt – HALNY Nowy Sącz
    Patrycja Musiał – 3 pkt – Husarz Czudec
  3. Kinga Mazur – 1 pkt – Grappling Kraków
    Iga Skwirut – 1 pkt – 4fight Dębica