• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Ranking
z podziałem na kategorie wagowe i wiekowe

Ranking Euroligi K-1

Zasady rankingu

Każdy zawodnik, który bierze udział w w naszej lidze otrzymuje 1 punkt za udział, 2 za remis, oraz 3 za wygraną walkę. Zawodnicy z największą ilością punktów są brani pod uwagę w pierwszej kolejności do udziału w zawodowych walkach na naszych galach.

SENIORZY

+ 95 kg HEAVYWEIGHT

  • Rafał Niedźwiedź 12 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Damian Biłas – 9 pkt – Artfight Rzeszów
  • Artur Zubalski – 7 pkt – Ring Kraków
  • Benedykt Polański 4 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Remigiusz Smiliński 3 pkt – Jenel Club
  • Michał Brzykcy 3 pkt- Jenel Club
  • Łukasz Pietrzyk 3 pkt- Jenel Club
  • Stanisław Ogorzałek 3 pkt – Halny Nowy Sącz

– 95 kg LIGHT HEAVY WEIGHT

  • Michał Bobrowski 9 pkt – Ring Kraków
  • Piotr Wierzbanowski 6 pkt – Ring Kraków
  • Juraj Hutnik 5 pkt – Goral Team
  • Kamil Janik 3 pkt – Halny Nowy Sącz

– 85 kg MIDDLEWEIGHT

  • Norbert Job 12 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Rafał Smalarz 12 – Spartan Jasło
  • Tomasz Konieczny 9 pkt – Artfight Rzeszów
  • Dawid Skawiańczyk 8 pkt- Jarosz Fight
  • Krystian Podrazik 6 pkt – Spartan Jasło
  • Damian Baluc 5 pkt – Nowotarski Club Sportów Walki
  • Piotr Okraska 5 pkt – Ring Kraków
  • Grzegorz Pawlak 3 pkt – Szkoła Walki Drwala

– 81 kg JUNIOR MIDDLEWEIGHT

  • Piotr Sokół 12 pkt – Ring Kraków
  • Marcelian Kucharski 10 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Mateusz Ciałowicz 7 pkt – Ring Kraków
  • Jakub Bąk 7 pkt – Wisła Kraków
  • Rafał Wcisło 6 pkt – Husarz Czudec
  • Patryk Augustyn 5 pkt- Jarosz Club
  • Mateusz Pudło 5 pkt – Artfight Rzeszów
  • Michał Walczak 5 pkt – Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai
  • Witold Myjak 4 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Bartosz Szala 4 pkt – Artfight Rzeszów
  • Waldemar Zagrodzki 3 pkt – Ring Kraków
  • Szymon Piszcz 3 pkt – Artfight Rzeszów
  • Jakub Cuber 3 pkt – Szkoła Walki Drwala

– 77kg WELTERWEIGHT

  • Marcin Kowalczyk 15 pkt – Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai
  • Karol Marcisz 11 pkt – Spartan Jasło
  • Patryk Kocaj 7 pkt – Jarosz Club
  • Przemysław Pawlak 7 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Tomasz Aleksander 7 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Filip Bienias 6 pkt – Nowotarski Klub Sportów Walki
  • Grzegorz Stasiowski 6 pkt- Spartan Jasło
  • Jakub Lassak 6 pkt – Nowotarski Klub Sportów Walki
  • Sylwester Pleśniak 5 pkt – Artfight Rzeszów
  • Filip Szostak 5 pkt – Wisła Kraków
  • Maciej Sroka 5 pkt – Jarosz Club
  • Dariusz Kranc 4 pkt – Spartan Jasło
  • Dominik Gawlik 4 pkt – 4 Fight Dębica
  • Denis Dąbkowski 3 pkt – Jenel Club

– 70 kg LIGHTWEIGHT

  • Oliwer Gondek 16 pkt – Spartan Jasło
  • Szymon Leszczyński 13 pkt – Ring Kraków
  • Patryk Magnucki 13 pkt – Artfight Rzeszów
  • Szymon Marcisz 11 pkt – Spartan Jasło
  • Patryk Zdebik 11 pkt – Spartan Jasło
  • Szymon Dyl 11 pkt – Gorlicki Klub Sportów Walki
  • Max Truty 10 pkt – Nowotarski Klub Sportów Walki
  • Jakub Kwaśniewski 8 pkt – Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai
  • Gerard Ciba 7 pkt – 4 Fight Dębica
  • Miłosz Wójtowicz 6 pkt – Gorlicki Klub Sportów Walki
  • Michał Rejdych  6 pkt – Ring Kraków
  • Mateusz Bieniasz 6 pkt – Spartacus Rzeszów
  • Ernest Rzepko 4 pkt – Artfight Rzeszów

– 65 kg FEATHERWEIGHT

  • Sebastian Ferenc 13 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Gniewko Herbst 11 pkt – Ring Kraków
  • Dawid Bialy 9 pkt – Spartan Jasło
  • Marcin Konieczny 9 pkt – Artfight Rzeszów
  • Arkadiusz Job 8 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Karol Wójcicki 8 pkt – Artfight Rzeszów
  • Łukasz Wójtowicz 7 pkt- Waleczna Lubelszczyzna
  • Maciej Tarnawski 6 pkt – Artfight Rzeszów
  • Michał Sudacki 6 pkt – Husarz Czudec
  • Dominik Gołąb 4 pkt – Halny Nowy Sącz
  • Paweł Tułacz 4 pkt – 4 Fight Dębica

– 60 kg JUNIOR FEATHERWEIGHT

  • Maciej Antkiewicz 10 pkt – Artfight Rzeszów
  • Jakub Czempas 8 pkt – Paco Team Katowice
  • Tomas Cincik 6pkt – Fire Gym Bańska Bystrzyca
  • Wojciech Sanecki 6 pkt – Husarz Czudec
  • Cezary Osieł 4 pkt – Artfight Rzeszó
  • Oscar Czernecki 3 pkt – Halny Nowy Sącz

KOBIETY SENIORZY

65 kg

  • Natalia Stelmowska 9 pkt- Ring Kraków
  • Natalia Dulian 9 pkt- Gladiator
  • Anna Sulkova 6 pkt – Bańska Bystrzyca

– 60 kg

  • Klaudia Suszczyńska 10 Ring Kraków
  • Weronika Kukuczka 5 Nowoterski Klub Sportów Walki
  • Daniela Mackova 5 pkt Bańska Bystrzyca
  • Ola Bartkowska 4 4Fight Team Dębica
  • Maria Preisner 4 Spartan Jasło
  • Laura Salajova 3 Bańska Bystrzyca

-56 kg

  • Paulina Jaśki 4 pkt Spartan Jasło
  • Alicja Frączek 3 Halny Nowy Sącz
  • Patrycja Musiał 3 pkt Husarz Czudec
  • Kinga Mazur 1 Grappling Kraków
  • Iga Skwirut 1 4fight Dębica