• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

Ranking
z podziałem na kategorie wagowe i wiekowe

Ranking Euroligi K-1

Zasady rankingu

Każdy zawodnik, który bierze udział w w naszej lidze otrzymuje 1 punkt za udział, 2 za remis, oraz 3 za wygraną walkę. Zawodnicy z największą ilością punktów są brani pod uwagę w pierwszej kolejności do udziału w zawodowych walkach na naszych galach.

SENIORZY

+ 95 kg HEAVYWEIGHT

  • Rafał Niedźwiedź 12 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Damian Biłas (9 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Artur Zubalski (7 pkt (Ring Kraków)
  • Benedykt Polański 4 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Remigiusz Smiliński 3 pkt (Jenel Club)
  • Michał Brzykcy 3 pkt(Jenel Club)
  • Łukasz Pietrzyk 3 pkt(Jenel Club)
  • Stanisław Ogorzałek 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)

(95 kg LIGHT HEAVY WEIGHT

  • Michał Bobrowski 9 pkt (Ring Kraków)
  • Piotr Wierzbanowski 6 pkt (Ring Kraków)
  • Juraj Hutnik 5 pkt (Goral Team)
  • Kamil Janik 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)

(85 kg MIDDLEWEIGHT

  • Rafał Smalarz 15 pkt (Spartan Jasło)
  • Norbert Job 12 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Tomasz Konieczny 9 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Krystian Podrazik 9 pkt (Spartan Jasło)
  • Dawid Skawiańczyk 8 pkt(Jarosz Fight)
  • Damian Baluc 5 pkt (Nowotarski Club Sportów Walki)
  • Piotr Okraska 5 pkt (Ring Kraków)
  • Patryk Gadzina 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Grzegorz Pawlak 3 pkt (Szkoła Walki Drwala)

(81 kg JUNIOR MIDDLEWEIGHT

  • Piotr Sokół 12 pkt (Ring Kraków)
  • Szymon Dyl 12 pkt (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  • Marcelian Kucharski 10 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Mateusz Ciałowicz 8 pkt (Ring Kraków)
  • Jakub Bąk 7 pkt (Wisła Kraków)
  • Rafał Wcisło 6 pkt (Husarz Czudec)
  • Patryk Augustyn 5 pkt(Jarosz Club)
  • Mateusz Pudło 5 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Michał Walczak 5 pkt (Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai)
  • Witold Myjak 4 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Bartosz Szala 4 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Waldemar Zagrodzki 3 pkt (Ring Kraków)
  • Szymon Piszcz 3 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Adrian Bajtel 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Jakub Cuber 3 pkt (Szkoła Walki Drwala)
  • Kubacki Jakub 3 pkt(Champion Myślenice)

(77kg WELTERWEIGHT

  • Marcin Kowalczyk 15 pkt (Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai)
  • Karol Marcisz 11 pkt (Spartan Jasło)
  • FIlip Szostak 8 pkt (Wisła Kraków)
  • Patryk Kocaj 7 pkt (Jarosz Club)
  • Przemysław Pawlak 7 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Tomasz Aleksander 7 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Filip Bienias 6 pkt (Nowotarski Klub Sportów Walki)
  • Grzegorz Stasiowski 6 pkt(Spartan Jasło)
  • Jakub Lassak 6 pkt (Nowotarski Klub Sportów Walki)
  • Sylwester Pleśniak 5 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Filip Szostak 5 pkt (Wisła Kraków)
  • Maciej Sroka 5 pkt (Jarosz Club)
  • Dariusz Kranc 4 pkt (Spartan Jasło)
  • Dominik Gawlik 4 pkt (4 Fight Dębica)
  • Denis Dąbkowski 3 pkt (Jenel Club)
  • Krupa Arkadiusz 3 pkt (Thai Gym Tarnów)
  • Gołyń Bartłomiej 3 pkt (Wisła Kraków)
  • Klimowicz Szymon 3 pkt (Wisła Kraków)
  • Daniel Fogla 3 pkt (Beskid Dragon
  • Greń Konrad 3 pkt (Beskid Dragon)
  • Marcin Pszonak 3 pkt (Gladiator Jarosław)
  • Dąbrowski Jarosław 3 pkt (Gladiator Jarosław)

(70 kg LIGHTWEIGHT

  • Oliwer Gondek 16 pkt (Spartan Jasło)
  • Szymon Leszczyński 13 pkt (Ring Kraków)
  • Patryk Magnucki 13 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Marcin Konieczny  12 pkt (CSW Leżańsk)
  • Szymon Marcisz 11 pkt (Spartan Jasło)
  • Patryk Zdebik 11 pkt (Spartan Jasło)
  • Max Truty 10 pkt (Nowotarski Klub Sportów Walki)
  • Jakub Kwaśniewski 8 pkt (Lubelskie Zrzeszenie Muay Thai)
  • Ernest Rzepko 7 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Gerard Ciba 7 pkt (4 Fight Dębica)
  • Miłosz Wójtowicz 6 pkt (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  • Michał Rejdych  6 pkt (Ring Kraków)
  • Mateusz Bieniasz 6 pkt (Spartacus Rzeszów)
  • Michal Panek 4 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Kamil Kurdziel 3 pkt (Thai Gym Tarnów)
  • Daniel Czeluśniak 3 pkt (Gorlicki Klub Sportów Walki)
  • Łuczak Adrian 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Łukasz Kurpas 3 pkt (CSW Leżańsk)
  • Matuszewski Marcin 3 pkt (Ring Kraków)
  • Piotr Pitula 3 pkt (Ring Kraków)
  • Krystian Kazieczko 3 pkt (Sokół Jarosław)

(65 kg FEATHERWEIGHT

  • Gniewko Herbst 11 pkt (Ring Kraków)
  • Sebastian Ferenc 13 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Dawid Bialy 10 pkt (Spartan Jasło)
  • Marcin Konieczny 9 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Arkadiusz Job 8 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Karol Wójcicki 8 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Łukasz Wójtowicz 7 pkt(Waleczna Lubelszczyzna)
  • Maciej Tarnawski 6 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Michał Sudacki 6 pkt (Husarz Czudec)
  • Dominik Wróbel 6 pkt (4Fight Dębica)
  • Jakub Ogryzek 6 pkt (Sokół Jarosław)
  • Kuzara 6 pkt (Artfight Rzeszó)
  • Dominik Gołąb 4 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Paweł Tułacz 4 pkt (4 Fight Dębica)
  • Pękala Jakub 4 pkt (Thai Gym Tarnów)
  • Wszołek Arkadiusz 3 pkt (Gorlicki Klub Sportów Walki)

(60 kg JUNIOR FEATHERWEIGHT

  • Maciej Antkiewicz 11 pkt (Artfight Rzeszów)
  • Jakub Czempas 8 pkt (Paco Team Katowice)
  • Tomas Cincik 7 pkt (Fire Gym Bańska Bystrzyca (Słowacja))
  • Wojciech Sanecki 6 pkt (Husarz Czudec)
  • Cezary Osieł 4 pkt (Artfight Rzeszó)
  • Oscar Czernecki 3 pkt (HALNY Nowy Sącz)
  • Rafał Kużma 3 pkt (Sokół Jarosław)
  • Łukasz Kogus 3 pkt (Gladiator Jarosław)

KOBIETY SENIORZY

65 kg

  • Natalia Stelmowska 12 pkt(Ring Kraków)
  • Natalia Dulian 10 pkt(Gladiator)
  • Anna Sulkova 6 pkt (Bańska Bystrzyca)
  • Katarzyna Świzdor 5 pkt(Sokół Jarosław)

(60 kg

  • Klaudia Suszczyńska 10 pkt (Ring Kraków)
  • Daniela Mackova 8 pkt (Fire Gym Bańska Bystrzyca (Słowacja))
  • Weronika Kukuczka 5 pkt Nowotarski Klub Sportów Walki)
  • Maria Preisner 5 pkt (Spartan Jasło)
  • Ola Bartkowska 4 pkt (4Fight Team Dębica)
  • Laura Salajova 3 pkt (Fire Gym Bańska Bystrzyca (Słowacja)Bańska Bystrzyca)

-56 kg

  • Paulina Jaśki 4 pkt ((Spartan Jasło)
  • Alicja Frączek 3 (HALNY Nowy Sącz)
  • Patrycja Musiał 3 pkt (Husarz Czudec)
  • Kinga Mazur 1 pkt(Grappling Kraków)
  • Iga Skwirut 1 pkt(4fight Dębica)