• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

  • 31 lipca 2019

HFO Spartan Night: Norbert Job vs Kamil Kotkiewicz dodane do karty głównej – już 20 września

HFO Spartan Night: Norbert Job vs Kamil Kotkiewicz dodane do karty głównej – już 20 września

Mistrz sushi przeciwko nowosądeckiemu talentowi kickboxingu. Takie zestawienie zobaczymy podczas HFO: Spartan Night 20 września w Jaśle. Kamil Kotkiewicz z Fight Gym Lublin rzucił rękawice reprezentującemu Halny Nowy Sącz, Norbertowi Jobowi. Reprezentant małopolski postanowił przyjąć wyzwanie w nowej dla siebie kategorii wagowej do 77 kg. Zapowiada się starcie, po którym zwycięzca zacznie pukać do czołówki rankingów.

Kamil Kotkiewicz trenuje pod okiem Rafała Murata w Fight Gym Lublin. Zawodnik, który na co dzień pracuje w gastronomii swój ostatni pojedynek stoczył na gali Fight Club w Warszawie. Podczas stołecznej imprezy spotkał się z doświadczonym z warszawskich Grand, Patrykiem Małeckim. Prowadzony przez Rafała Murata zawodnik jest doświadczonym fighterem na ringach amatorskich, gdzie wielokrotnie rywalizował w ramach warszawskich Grand na Pięści i Giry. Na jednej z imprez organizowanych przez Karola Ładę wziął udział w turnieju półzawodowym, który zwyciężył, a przy okazji został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Co ciekawe lubelski fighter zaczynał swoją sportową drogę w formule MMA, rywalizując w ramach ALMMA. Ostatnio ponownie rozważał walki w tej formule ale pojedynek z Jobem sprawił, że ze zdwojoną siłą kontynuował treningi stójkowe. Przed porażką z Małeckim, Kotkiewicz walczył nie tylko na Grandach ale również stoczył pojedynek przed swoją publicznością. Podczas pierwszej gali ONE to ONE w Lublinie pokonał reprezentującego Red Lion Club Międzyrzec Podlaski, Dominika Śledzia.

Norbert Job to prawdziwy weteran organizacji HFO. Niemal od samego początku kibice mogli oglądać go na imprezach w Małopolsce. Podczas HFO 2 Job pokonał Bartłomieja Wojasa, później na czwartej edycji gali rozprawił się z Tomaszem Kubczakiem, a podczas HFO 5 zwyciężył w walce z Tomaszem Koniecznym. Podczas ostatniej gali Job stanął przed największym wyzwaniem w swojej karierze. Naprzeciw reprezentanta Halnego Nowy Sącz stanął doświadczony Łukasz Szecówka. Job zdał ringowy egzamin dojrzałości celująco, pokazując chłodną głowę i żelazną dyscyplinę. Młody podopieczny Łukasza Pławeckiego zawalczył niczym wytrawny wyjadacz ringowych wojen, kontrolując niemal w pełni cały pojedynek. Po takim zwycięstwie Job zamierza pójść za ciosem, a starcie z Kotkiewiczem jest kolejnym stopniem schodów na sam szczyt, po których wspina się Norbert. Tylko on sam wie, jak dalekie są wspomniane schody i gdzie jest ich szczyt.

Pojedynek Job vs Kotkiewicz będzie częścią karty głównej gali HFO: Spartan Fight w Jaśle, która jest zaplanowana na 20 września w hali MOSiR. Bilety do nabycia na bilety-hfo.pl. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Zostaw komentarz