• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

  • 22 marca 2019

HFO Nowe Rozdanie: Przemysław Pawlak vs Mateusz Białas na gali w Nowym Sączu – już 18 maja

HFO Nowe Rozdanie: Przemysław Pawlak vs Mateusz Białas na gali w Nowym Sączu – już 18 maja

Trenujący we Wrocławiu Mateusz Białas będzie rywalem Przemysława Pawlaka na gali HFO Nowe Rozdanie. Gala odbędzie się 18 maja w nowosądeckim MOSiR i będzie to pierwszy event tej organizacji po nawiązaniu współpracy z TVP Sport.

Przemysław Pawlak na gali HFO: Nowe Rozdanie wystąpi przed własną publicznością. Reprezentujący klub HALNY, podopieczny Łukasza Pławeckiego, zawalczy w swoim rodzinnym mieście po raz czwarty. W przeszłości, także na galach HFO, wygrywał między innymi z Kamilem Pawlakiem i Artomem Dubrovikem. W dotychczasowych zawodowych startach wypracował sobie rekord 5-3-0.

Mateusz Białas to zawodnik, który powraca do czynnych startów po trzyletniej przerwie. Jego zawodowy rekord to 7 zwycięstw i 3 porażki, w tym 3 zwycięstwa przez KO. Trenujący w klubie KO Gym Wrocław pod okiem Bartosza Batry Białas, ringową rdzę zrzucił na rozgrywanych w ubiegłym roku Mistrzostwach Polski Oriental Rules, które wygrał dodatkowo zdobywając tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Ten sam turniej w 2015 roku wygrywał jego przyszły rywal Przemysław Pawlak.

HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:

Zostaw komentarz