• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

  • 11 marca 2017

HFO 3 już za trzy tygodnie!

HFO 3 już za trzy tygodnie!

[:pl]HFO 3 już za trzy tygodnie!
Autor: Magdalena Kościółek, MiastoNS
Dla wszystkich fanów sportów walki mamy dobrą wiadomość: znane są już pierwsze karty walk na HFO 3 „Fight for my city”! Wydarzenie odbędzie się już za trzy tygodnie – 1 kwietnia w Nowym Sączu na hali sportowej MOSiRu przy ul. Nadbrzeżnej. Bilety są jeszcze dostępne na stronie organizatora.
W czasie zawodów, które będą miały miejsce już 1 kwietnia będą organizowane walki w dwóch kategoriach: K-1 i MMA. W sumie będzie miało miejsce dziesięć starć, w tym trzy w kategorii MMA. Wśród zawodników znajdą się przedstawiciele klubu Halny Nowy Sącz, będącego organizatorem wydarzenia oraz zaproszeni goście. Sędzią głównym HFO 3 „Fight for my City” będzie Maciej Bajtel.

Niestety w związku z kontuzją przywiezioną ze Stanów Zjednoczonych na ringu nie zobaczymy Łukasza Pławeckiego, który w wywiadzie dla miastoNS.pl powiedział: „Chciałbym walczyć, ale nie da się tego zrobić, mając niesprawną rękę.”. „Boom Boom” dodał także, że zamiast niego zawalczy inny zawodnik na wysokim poziomie.

Do tej pory HFO Fighting Events opublikowało na swoim profilu pierwsze karty walk. Wśród zawodników znajda się m.in.:
– pierwszą walkę wieczoru stoczą Norbert Job vs Piotr Sokół, przy czym warto zaznaczyć, że Piotr to doświadczony, utytułowany zawodnik, mający na koncie wiele walk amatorskich i zawodowych Natomiast Norbert to młody ambitny zawodnik, ktróy już kilkukrotnie stawał w zawodowym ringu i w większości przypadków wychodził z niego jako zwycięzca.
– Miłosz Dąbrowa w wieku 9 ;lat stanie po raz pierwszy na profesjonalnej gali sportów walki.
– Tomasz Mozdyniewicz Halny Nowy Sącz vs Piotr Drozdowski Akademia Gorila to kolejne debiuty w ringu zawodowym.
– w jednej walce zobaczymy dwóch Pawlaków: Przemysław Pawlak Halny Nowy Sącz vs Kamil Pawlak GMTG. Dla Kamila to debiutant na ringu HFO, natomiast Przemek już dwukrotnie walczył dla organizacji.
– Mateusz Michalik Halny Nowy Sącz vs Irek Kuśka Absortio Gym przy czym Irek jeszcze nie walczył na HFO, a Mateusz walczył już na obu wcześniejszych galach HFO.

MiastoNS.pl jest patronem medialnym wydarzenia
[:]