• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

  • 3 czerwca 2021

Dwa młode talenty u progu wielkich karier spotkają się na HFO: Bank!

Dwa młode talenty u progu wielkich karier spotkają się na HFO: Bank!

Dwaj młodzi i utalentowani zawodnicy staną naprzeciw siebie w ringu podczas zaplanowanej na 5 czerwca gali HFO: Bank w Warszawie. W kultowym stołecznym klubie podopieczny mistrza świata w kickboxingu Łukasza Pławeckiego, Arkadiusz Job spotka się z trenującym w warszawskiej Palestrze, Maciejem Błażewiczem. Pojedynek otworzy kartę główną gali transmitowanej przez TVP Sport.

Reprezentujący Halny Nowy Sącz Job to brat równie utalentowanego Norberta, który zanim świat ogarnęła pandemia miał wystąpić na gali Enfusion. Młodszy z Jobów powróci do ringu po ponad dwuletnim rozbracie. W swoim ostatnim występie skończył przed czasem Sebastiana Modrzejewskiego z Łodzi.Wcześniej rywalizował w rozgrywkach Euroligi HFO, czyli bezpośredniego zaplecza wiodącej organizacji kickboxingu w Polsce, a także na galach. Mając w rodzinie taki wzór jak Norbert, wierzymy że również przed Arkiem ciekawa kariera.

Podopieczny Łukasza Roli z warszawskiej Palestry, Maciej Błażewicz to znany z występów na amatorskich ringach kickboxer. Jako senior rywalizował na imprezach centralnych, z których przywoził cenne doświadczenie pojedynkując się z najlepszymi kickboxerami w naszym kraju. Dodatkowo walczył również w ramach rozgrywek Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizowanych przez Pawła Delugę i Kuźnię Mistrzów Wyszków.

Gala HFO:Bank odbędzie się 5 czerwca w ekskluzywnych wnętrzach klubu muzycznego Bank w samym sercu Warszawy. W ringu wystąpią między innymi Michał Bławdziewicz, Radosław PaczuskiJacek Gać oraz debiutujący w zawodowym boksie Łukasz Pławecki. Poza tak doświadczonymi zawodnikami zobaczymy też debiutantów, którzy postarają się jak najlepiej wykorzystać szansę występu przed widzami TVP Sport. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale TVP Sport od godziny 21:45.

HFO: Bank karta walk:

  • +95 kg: Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) vs Paweł Koper (Garda – Wasilewski Fight Team)
  • -75 kg boks: Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz) vs Valentyn Zbrozhek (Ukraina)
  • -85 kg: Radosław Paczuski (Uniq Warszawa) vs Ricardas Kulis (Sparta Gym)
  • -75 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Gym) vs Maciej Karpiński (KO Gym Wrocław)
  • -81 kg: Jacek Gać (Uniq Warszawa) vs Marek Milewski (Academia Gorila Olsztyn)
  • -70 kg: Arek Job (HALNY Nowy Sącz) vs Maciej Błażewicz (Palestra Warszawa)

Karta Wstępna:

  • pro-am: Paweł Kozak (Knockout Gym) vs Marcelian Kucharski (HALNY Nowy Sącz)
  • TBA vs TBA

Zostaw komentarz