• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

EUROLIGA

Wyniki 13 edycji NITUS Euroligi: Jasło, 23 marca

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami NITUS EUROLIGI, która odbyła się 23 marca w Jaśle. Była to 14 edycja międzyklubowych sparingów i odbyło się na niej 51 pojedynków. Impreza okazała się dużym sukcesem pod względem frekwencji. Nadeszło ponad 130 zgłoszeń z klubów takich jak Spartan Jasło, HALNY Nowy Sącz, Sokół Jarosław, Top Team Rzeszów, Wisław Kraków czy Ring Kraków.

Jeden z zawodników występujących na gali, lider rankingu w wadze do 85 kg Rafał Smalarz, otrzymał angaż na zawodową walkę na gali HFO. Jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce.

Kolejna edycja planowana jest na 15 czerwca w Czudcu.

  • -77 KG 3x2min Ciałowicz Mateusz Ring Kraków vs Krupa Arkadiusz Thay Gym 0:3
  • -65 KG 3×2 Cincik Tomas Fire GYM vs Ogryzek Jakub Sokół Jarosław0:3
  • -81 KG 3×2 Bator Maciej Wisła Kraków VS Halama Maciej Top Team Rzeszów2:remis
  • -85 KG 2×2 Smalarz Rafał Spartan Jasło VS Domaśki Łukasz Top Team Rzeszów – TKO
  • -70 KG 2×2 Warcholiński Jakub Beskid Dragon VS Panek Michał Art Fight2: remis
  • -70 KG 3×2 Hatala Michał Fire Gym VS Konieczny Marcin CSW Leżajsk2:1
  • -70 KG 2×2 Ciba Gerard 4 Fight Dębica VS Kurdziel Kamil Thay GymTKO
  • -85 KG 2×2 Podrazik Krystian Spartan Jasło VS Smycz Mateusz CSW Leżajsk2:1
  • -85 KG 2×2 Gadzina Patryk Halny Nowy Sącz VS Niestrzęba Wiktor CSW Leżajsk – 3:0
  • -70 KG 3×2 Czeluśniak Daniel Gorlice VS Wójcicki Karol Art Fight –3 :0
  • -65 KG 3×2 Biały Dawid Spartan Jasło VS Tułacz Paweł 4 Fight DębicaTKO
  • -60 KG 3×2 Stelmowska Natalia Ring Kraków VS Świzdor Katarzyna Sokół Jarosław – 2:1
  • -50 KG 2×2 Kołodziejczyk Diana Gorlice VS Podres Weronika Wisła Kraków – 2:remis
  • -56 KG 3×2 Dulian Natalia Gladiator VS Sulkova Daniela Fire Gym3:0
  • -70 KG 2×2 Rabczak Aleksander Thai Gym VS Babiarz Mateusz CSW Leżajsk – remis
  • SPARING 2×1.5 Czajka Alan Spartan Jasło VS Tyniecki Jakub Spartan Jasło – remis
  • SPARING 2×1.5 Biroś Patryk Spartan Jasło VS Wielgos Karol Spartan Jasło – remis
  • -60 KG 2×2 Wojtak Tomasz Wisła Kraków VS Kuźma Rafał Sokół Jarosław2:1
  • -60 KG 2×2 Herbst Gniewko Ring Kraków VS Czarnecki Oskar Halny Nowy Sącz – TKO
  • -70 KG 3×2 Szostak Filp Wisła Kraków VS Piętnik Patryk Sokół Jarosław – 3:0
  • -70 KG 2×2 Łuczak Adrian Halny Nowy Sącz VS Gorzkowicz Przemysław Golice –2:1
  • -70 KG 2×2 Kurpas Łukasz CSW Leżajsk VS Nika Mateusz Halny Nowy Sącz – 2:1
  • -56 KG 2×2 Mackova Daniela Fire Gym VS Jaśki Paulina Spartan Jasło –3:0
  • -81 KG 2×2 Dyl Szymon Halny Nowy Sącz VS Bajtel Adrian Halny Nowy Sącz3:0
  • -81 KG 2×2 Bąk Jakub Ring Karków VS Mocny Michał Szkoła Walki Drwala- 2: remis
  • -65 KG 2×2 Wolanin Sara Spartan Jasło VS Skwirut Iga 4 Fight Dębica3:0
  • Kick Light 2×2 Urynsk Milan Fire Gym VS Szczygieł Daniel Gorlice – 3:0
  • -77 KG 2×2 Godyń Bartłomiej Wisła Kraków VS Salomon Dominik Spartan Jasło – 3:0
  • -75 KG 2×2 Klimowicz Szymon Wisła Kraków VS Warda Bartosz Top Team – 3:0
  • -70 KG 2×2 Matuszewski Marcin Ring Kraków VS Kozak Michał Top Team3:0
  • -65 KG 2×2 Stygar Jan Spartan Jasło VS Stygar Paweł Spartan Jasło –remis
  • -77 KG 2×2 Fogla Daniel Beskid Dragon VS Piech Sławomir Chempion Myślenice – 3:0
  • -77 KG 2×2 Konrad Greń Beskid Dragon VS Szafran Rafał Optimus Krosno – 2:remis
  • -65 KG 2×2 Smreczak Marcin Chempion Myślenice VS Kuzara Robert ART Fight3:0
  • -65 KG 2×2 Śliwa Patryk Spartan Jasło VS Wróbel Dominik 4 Fight Dębica3:0
  • -85 KG 2×2 Huliakevich Yegor Fire Gym VS Pleśniarowicz Jan Szkoła Walki Drwala – 3:0
  • -85 KG 2×2 Zygmunt Marcin Gorlice VS Pawlak Grzegorz Szkoła Walki Drwala3:0
  • -65 KG 2×2 Wszołek Arkadiusz Gorlice VS Martowicz Jakub Optimus Krosno – RSC
  • -85 KG 2×2 Ostapowski Patryk SW Drwala VS Kudła Łukasz Top Team Rzeszów3:0
  • -70 KG 3×2 Wilczyński Marcin Ring Kraków VS Rzepko Ernest ART Fight 3:0
  • -81 KG 2×2 Kubacki Jakub Chempion Myślenice VS Pudlik Damian Sokół Jarosław- RSC
  • -60 KG 2×2 Kogus Łukasz Galadiator Jarosław VS Suskiewicz Jakub Top Team Rz.- 3:0
  • -60 KG 2×2 Preisner Maria Spartan Jasło VS Bartkowska Aleksandra 4 Fight Dębica3:0
  • SPARING 2×2 Książkiewicz Roksana Spartan Jasło VS Mijal Julia Spartan Jasło –remis
  • -70 KG 2×2 Pituła Piotr Ring Kraków VS Kawka Dawid Optimus Krosno – 3:0
  • -70 KG 2×2 Kazieczko Krystian Sokół Jarosław VS Zych Bartosz Optimus Krosno –3:0
  • -73 KG 2×2 Dzido Artur Top Team Rzeszów VS Lachcik Dominik Art Fight2:remis
  • -77 KG 2×2 Stachniak Tomasz Szkoła Walki Drwala VS Lekki Mikołaj Art. Fight2:1
  • -77 KG 2×2 Dąbrowski Kacper Gladiator Jarosław VS Kranc Dariusz Spartan Jasło –3:0
  • -77 KG 2×2 Pszonak Marcin Gladiator Jarosław VS Buczko Bartosz Sokół Jarosław – 2: 1
  • -65 KG 2×2 Pękala Jakub Thais Gym VS Antkiewicz Maciej Art Fight – 3:0

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

1. -77 kg, 3×2, Patryk Kocaj -Jarosz Club vs Szymon Salachna –Beskid Dragon 2:1

2. – 70 kg, 3×2, Patryk Magnucki -Artfight vs Ivo Hatala -Fire Gym 3:0

3. – 80 kg, 3×2, Maciej Halama -Top Team Rzeszów vs Maciej Bator- Wisła Kraków3:0

4. – 77 kg, 3×2 Przemysław Pawlak –Halny vs Filip Bienias – NKSW 2:1

5. – 85 kg, 3×2, Norbet Job –Halny vs Tomasz Konieczny -Artfight Rzeszów 2:REMIS

6. – 70 kg, 3×2, Filip Szostak – Wisła Kraków vs Mateusz Bartoszek-Paco Team Katowice 3:0

7. – 70 kg, 3×2, Michał Rejdych – Ring Kraków vs Szymon Marcisz- Sparta Jasło REMIS

8. – 60 kg, 3×2, Jakub Czempas- Paco Team vs Tomas Cincik- Fire Gym 0:3

9. + 95 kg, 2×2, Stanisław Ogorzałek- Halny vs Damian Witas- NKSW 3:0

10. + 95 kg, 2×2, Ramigiusz Smiliński – Jenel Club vs Kamil Janik- Halny 2:REMIS

11. + 95 kg, 2×2, Michal Brzykcy-Jenel Club vs Tomasz Waluś-NKSW 2 REMIS : 1

12 . +95 kg, 2×2, Łukasz Pietrzyk –Jenel Club vs Patryk Sienko-Jarosz Club 2:REMIS

13. – 77 kg, 3×2, Damian Pająk-Jenel Club vs Tomasz Aleksander-Halny  RSC II 0:35

14. – 77 kg, 3×2, Łukasz Deleś-Jenel Club vs Aibek Khudaibergenow –ArtFight Rzeszów 0:3

15. – 77 kg, 3×2, Piotr Łojas- NKSW vs Mikołaj Lekki –ArtFight Rzeszow 0:3

16. – 70 kg, 2×2, Jakub Warcholiński-Beskid Dragon vs Gerard Ciba – 4Fight Dębica 1:2

17.  KickLight, 2×2, Weronika Podres- Wisła Kraków vs Hubert Martuszewski –Jarosz Club REMIS

18.  Sparing, 2×2 Sebastian Kuśtek-Spartan vs Bartosz Zając-Halny REMIS

19. – 56 kg, 2×2, Kinga Mazur –Grappling Kraków vs Alicja Frączek-Halny  0:3

20. – 85 kg, 3×2, Rafał Smalarz-Spartan Jasło vs Kamil Serafinowicz- KRET Fight Chempion Team REMIS

21. – 81 kg, 3×2, Szymon Maj- Jenel Club vs Mateusz Ciałowicz-Ring Kraków 0:3

22. – 86 kg, 2×2, Wilk Mateusz – Gotta Kraków vs Grzegorz Pawlak- SDW Kraków 1:2

23. – 81 kg, 3×2, Waldemar Zagrodzki- Ring Kraków vs Tomasz Szreter-Jenel Club 2:REMIS

24. – 81 kg, 2×2, Sebastian Dec- Top Team Rzeszów vs Szymon Piszcz-Artfight Rzeszów REMIS:2

25. -81 kg, 2×2, Kamil Kozak- Top Team Rzeszów vs Marek Noga- Jenel Club REMIS 

26. – 77 kg, 2×2, Sofian Kabdani-Top Team Rzeszów vs Paweł Bałos- NKSW 2:REMIS

27. – 77 kg, 2×2, Jarosław Dziedzina-Grappling Kraków vs Tomasz Stachniak-SWD Kraków REMIS

28. – 77 kg, 2×2, Piotr Lassak-NKSW vs Krzysztof Kaszubowski-SWD Kraków RSC I

29. – 60 kg, 2×2, Laura Salajova –Fire Gym vs Ola Bartkowska-4Fight Dębica 3:0

30. -60 kg, 2X2, Daniela Mackova-Fire Gym vs Maria Preisner-Spartan Jasło 3:0

31. – 71 kg 2×2, Marcin Konieczny – CSW Leżańsk vs Hubert Kwak- NKSW 3:0

32. -56 kg, 2×2, Iga Skwirut- 4Fight Dębica vs Paulina Jaśki-Spartan Jasło REMIS 

33. – 65 kg, 2×2, Anna Sulkova – Fire Gym vs Natalia Stelmowska – Ring Kraków 0:3

34.- 81 kg, 3×2, Patryk Augustryn – Jarosz Club vs Marcelian Kucharski- Halny REMIS:2

35. – 77 kg,3×2, Maciej Sroka – Jarosz Club vs Denis Dąbkowski-Jenel Club 0:3

36. – 81 kg, 2×2, Jakub Cuber-SWD Kraków vs Dariusz Kranc- spartan Jasło 3:0

37. – 70 kg, 2X2, Artur Dzido-Top Team Rzeszów vs Kamil Pająk- NKSW 1:2

38. – 77 kg, 2×2, Filip Wolny- Grappling Kraków vs Kacper Plewa- NKSW 3:0

39. – 77 kg, 2×2, Dominik Gawlik- 4Fight Dębica vs Paweł Kuliga- NKSW 0:3

40. – 71 kg, 2×2, Marcin Wilczyński-Ring Kraków vs Partyk Regrec-NKSW REMIS 

41. – 65 kg, 2×2, Tułacz Paweł- 4Fight Dębica vs Dominik Gołąb- Halny 1:2REMIS

42. – 71 kg, 3×2, Szymon Leszczyński-Ring Kraków vs Oliwier Gondek- Spartan Jasło 1:2

43. – 64 kg, 2×2, Marcin Brzeżański- Grappling Kraków vs Rafał Leśniak-Gota Kraków REMIS

44. – 60 kg, 3×2, Dawid Biały-Spartan Jasło vs Gniewko Herbst- Ring Kraków 0:3

45. – 60 kg, 3×2, Krystian Rozkosz- Paco Team vs Arek Job- Halny  REMIS:2

46. – 60 kg, 2×2, Milan Varinsky-Fire Gym vs Oskar Czarnecki-Halny 0:3

47. – 70 kg, 2×2, Grzegorz Mazur- 4Fight Dębica vs Roman Mamchur-Grappling Kraków 0:3

48. – 65 kg, 2×2, Karol Wójcicki- ArtFight Rzeszów vs Paweł Jasiński-Halny 2:1

49. – 65 kg, 2×2, Maciej Antkiewicz- Art Fight Rzeszów vs Konrad Małek-Halny 3:0

50. – 65 kg, 2×2, Tomasz Kosiba –Spartan Jasło vs Michał Szwajos- NKSW REMIS 

51. – 70 kg, 3×2, Denis Kulmykov- Gota Kraków  vs Piotr Leja- NKSW 3:0

52. – 70 kg, 2×2, Michał Panek – ArtFight Rzeszów vs Łukasz Rusnak -NKSW 3:0

53. – 70 kg, 2×2, Ernest Rzepko-ArtFight Rzeszów vs Max Truty- NKSW REMIS 

54. – 70 kg, 2×2, Bartosz Rewera – Spartakus Rzeszów vs Roman Mamchur-Grappling Kraków Remis:2

55. – 70 kg, 2×2, Mateusz Bieniasz- Spartakus Rzeszów vs Wiktor Markowicz-Grappling Kraków 3:0

NITUS Euroliga 13 2.02.2018

NITUS Euroliga 13 Nowy Sącz

2 lutego organizujemy 13 edycję NITUS Euroligi. Zawody odbędą się na hali „Samochodówki” ul. Tadeusza Rejtana 18 w Nowy Sączu.

Ważenie od godziny 9.00. Oficjalne otwarcie o 12.00 a pierwsze walki o 12.30.

Wstęp dla kibiców jest darmowy. Dla zawodników przewidzieliśmy jak zawsze nagrody za wygraną walkę jak również za udział.

Zapisy dla zawodników przez nasz specjalny formularz na www.zapis.hfo.com.pl

Zawody odbędą się pod uroczystym patronatem Prezydenta Miasta Pana Ludomira Handzla.

Zapraszamy!

Organizacja HFO

Kalendarz imprez na 2019 rok

Nasz kalendarz jest uzupełniony o terminy Gal HFO, NITUS Euroligi oraz obozy sportowe. Planujemy 3 gale zawodowe 1 czerwca i 8 listopada w Nowym Sączu, oraz 28 września w Jaśle.

Pierwsza edycja NITUS Euroligi odbędzie się 2 lutego w Nowym Sączu na hali MOSiR, następna 23 marca w Jaśle, później 15 czerwca – Czudec, 22 listopada – Jasło i 14 grudzień – Nowy Sącz.

Pierwszy obóz sportowy HFO zrobimy w dniach 11-15 lutego w COS Zakopane. Kolejny planowany jest na 5-9 sierpnia w Ustrzykach Dolnych (Bieszczady).

Jak widać przyszły rok zapowiada się pracowicie:

  • NITUS EUROLIGA 13, Nowy Sącz 2.02
  • HFO Winter Camp 10, Zakopane 11-15.02
  • NITUS EUROLIGA 14, Jasło 23.03
  • HFO 6, Nowy Sącz 1.06
  • NITUS EUROLIGA 15, Czudec 15.06
  • HFO Summer Camp 11, Ustrzyki Dolne 5-9.08
  • HFO 7, Jasło 28.09
  • HFO 8, Nowy Sącz 8.11
  • NITUS EUROLIGA 16, Jasło 22.11
  • NITUS EUROLIGA 17, Nowy Sącz 14.12
hfo oferta

Ranking NITUS Euroligi

Zaktualizowaliśmy nasz ranking NITUS Euroligi!

Ranking opiera się o punkty: każdy zawodnik, który bierze udział w w naszej lidze otrzymuje 1 punkt za udział, 2 za remis, oraz 3 za wygraną walkę. Zawodnicy z największą ilością punktów są brani pod uwagę w pierwszej kolejności do udziału w zawodowych walkach na naszych galach.

Zapraszamy do rankingu –> Ranking Euroliga

NITUS Euroliga 11

NITUS Euroliga 11 – Jasło

22 września odbędzie się już 11 edycja naszej ligi K-1. Tym razem zapraszamy do Jasła na hale MOSiR. Ten nowy budynek już raz wpisał się w nasz kalendarz imprez. Każdy kto był 2 edycje temu mógł zobaczyć trybuny pełne ludzi, nowoczesne zaplecze i m.in. transmisje internetową, którą po raz pierwszy wtedy wprowadziliśmy.

Zapraszamy do zapisów na stronie ZGŁOSZENIA

NITUS Euroliga 10!

Kolejna edycja NITUS Euroligi odbędzie się 2 czerwca w Nowym Targu. Już teraz zapraszamy do zapisów on-line przez nasz formularz zgłoszeniowy na podstronie „LIGA”. Jubileuszowa 10 liga zamknie sezon wiosenno-letni naszej organizacji, kolejne wydarzenia dopiero po wakacjach w połowie września. Po wielkim sukcesie ostatnich edycji NITUS Euroligi, spodziewamy się znów około 100 zawodników, którzy będą chcieli zmierzyć się w ringu.

nitus euroliga 9

NITUS EUROLIGA 9!

28 kwietnia w Jaśle odbędzie się kolejna edycja NITUS EUROLIGI. Tym razem idziemy o kolejny krok do przodu, wynajmujemy dużo większy obiekt na który zmieści się spora ilość kibiców.

Wręczymy nagrody pieniężne dla najlepszego klubu i zawodnika, oraz nagrody rzeczowe od naszych sponsorów.

Zapraszamy do zgłoszeń przez nasz formularz internetowy.

Do zobaczenia 28 kwietnia!

nitus euroliga 8

Wyniki NITUS Euroligi 8

3 lutego w Nowym Sączu odbyła się NITUS EUROLIGA 8. Do rywalizacji stanęło 84 zawodników.

Pełne wyniki zawodów:

  1. Kat. -71 kg Dominik Maguda vs Damian Knap 0:3
  2. Kat. -75 kg Jakub Pisz vs Grzegorz Stasiowski 0:3
  3. Kat. 63,5 kg Patryk Janas vs Dawid Biały 0:3
  4. Kat. -35 kg Miłosz Dąbrowa vs Oskar Lech, Remis
  5. Kat. -40 kg Dawid Tajak vs Hubert Martuszewski 3:0
  6. Kat. +91 kg Łukasz Brzeski vs Juraj Hutnik, TKO 1 runda
  7. Kat. -75 kg Marcin Kowalczyk vs Jarosław Banaś, TKO 1 runda
  8. Kat. -71 kg Jakub Kwaśniewski vs Daniel Czeluśniak, TKO 1 runda
  9. Kat. -71 kg Mateusz Wójtowicz vs Marcin Krok 1:2
  10. Kat. -60 kg Jakub Czempas vs Mateusz Puch, TKO 3 runda
  11. Kat. -81 kg Oliwer Bula vs Piotr Sokół 0:3
  12. Kat. -81 kg Michał Walczak vs Artur Giers 1:2
  13. Kat. -86 kg Daniel Piszcz vs Piotr Okraska 0:3
  14. Kat. -86 kg Norbert Job vs Wojciech Buś, RSC 2 runda
  15. Kat. -91 kg Tadeusz Anders vs Tomasz Konieczny 0:3
  16. Kat. -67 kg Łukasz Wojtowicz vs Tomasz Szczech 3:0
  17. Kat. -71 kg Karol Kwiatek vs Radosław Żółtek 3:0
  18. Kat. -60 kg Szymon Góra vs Kacper Rączka 3:0
  19. Kat. -71 kg Kordian Gąbka vs Szymon Dyl 3:0
  20. Kat. -71 kg Sebastian Mikulski vs Patryk Zębik 0:3
  21. Kat. -75 kg Denis Dąbrowski vs Bartosz Wiśniewski 3:0
  22. Kat. -81 kg Bartek Szala vs Marcelian Kucharski 0:3
  23. Kat. -81 kg Marcin Dziadosz vs Jakub Lipa 2:1
  24. Kat. -91 kg Patryk Strzelecki vs Jakub Bednarczyk 3:0
  25. Kat. -71 kg Remigiusz Łuszcz vs Piotr Magnucki 0:3
  26. Kat. -71 kg Szymon Bula vs Maksymilian Truty 3:0
  27. Kat. -56 kg Karolina Piastowska vs Klaudia Suszczyśnka, Remis
  28. Kat. -57 kg Cezary Osieł vs Paweł Olbrych RSC
  29. Kat. -60 kg Natalia Dulian vs Weronika Kukuczka 3:0
  30. Kat. -56 kg Julia Niewiadomska vs Oktawia Ambroziak 0:3
  31. Kat. -56 kg Katarzyna Kiszewska vs Angelika Haluch 3:0
  32. Kat. -75 kg Filip Bienias vs Sylwester Pleśniak 3:0
  33. Kat. -63,5 kg Paweł Jasiński vs Maciej Antkiewicz, Walkower
  34. Kat. -63,5 kg Marcin Konieczny vs Sebastian Ferenc 1:2
  35. Kat. -81 kg Paweł Przedzik vs Tomasz Puch, KO 3 runda
  36. Kat. -67 kg Konrad Szlęcki vs Oliwer Gondek 0:3
  37. Kat. -67 kg Łukasz Ruśniak vs Konrad Małek 1:2
  38. Kat. -71 kg Miłosz Wójtowicz vs Kamil Bołdyzer 3:0
  39. Kat. -75 kg Karol Marcisz vs Jakub Lassak, Remis
  40. Kat. -75 kg Tomasz Aleksander vs Filip Mrożek 0:3
  41. Kat. -86 kg Damian Baluc vs Krystian Podrazik, Remis
  42. Kat. -75 kg Grzegorz Młynarczyk vs Szymon Garbacik 3:0