• HFO - HALNY FIGHTING ORGANIZATION

EUROLIGA

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

WYNIKI 13 EDYCJI NITUS EUROLIGI

1. -77 kg, 3×2, Patryk Kocaj -Jarosz Club vs Szymon Salachna –Beskid Dragon 2:1

2. – 70 kg, 3×2, Patryk Magnucki -Artfight vs Ivo Hatala -Fire Gym 3:0

3. – 80 kg, 3×2, Maciej Halama -Top Team Rzeszów vs Maciej Bator- Wisła Kraków3:0

4. – 77 kg, 3×2 Przemysław Pawlak –Halny vs Filip Bienias – NKSW 2:1

5. – 85 kg, 3×2, Norbet Job –Halny vs Tomasz Konieczny -Artfight Rzeszów 2:REMIS

6. – 70 kg, 3×2, Filip Szostak – Wisła Kraków vs Mateusz Bartoszek-Paco Team Katowice 3:0

7. – 70 kg, 3×2, Michał Rejdych – Ring Kraków vs Szymon Marcisz- Sparta Jasło REMIS

8. – 60 kg, 3×2, Jakub Czempas- Paco Team vs Tomas Cincik- Fire Gym 0:3

9. + 95 kg, 2×2, Stanisław Ogorzałek- Halny vs Damian Witas- NKSW 3:0

10. + 95 kg, 2×2, Ramigiusz Smiliński – Jenel Club vs Kamil Janik- Halny 2:REMIS

11. + 95 kg, 2×2, Michal Brzykcy-Jenel Club vs Tomasz Waluś-NKSW 2 REMIS : 1

12 . +95 kg, 2×2, Łukasz Pietrzyk –Jenel Club vs Patryk Sienko-Jarosz Club 2:REMIS

13. – 77 kg, 3×2, Damian Pająk-Jenel Club vs Tomasz Aleksander-Halny  RSC II 0:35

14. – 77 kg, 3×2, Łukasz Deleś-Jenel Club vs Aibek Khudaibergenow –ArtFight Rzeszów 0:3

15. – 77 kg, 3×2, Piotr Łojas- NKSW vs Mikołaj Lekki –ArtFight Rzeszow 0:3

16. – 70 kg, 2×2, Jakub Warcholiński-Beskid Dragon vs Gerard Ciba – 4Fight Dębica 1:2

17.  KickLight, 2×2, Weronika Podres- Wisła Kraków vs Hubert Martuszewski –Jarosz Club REMIS

18.  Sparing, 2×2 Sebastian Kuśtek-Spartan vs Bartosz Zając-Halny REMIS

19. – 56 kg, 2×2, Kinga Mazur –Grappling Kraków vs Alicja Frączek-Halny  0:3

20. – 85 kg, 3×2, Rafał Smalarz-Spartan Jasło vs Kamil Serafinowicz- KRET Fight Chempion Team REMIS

21. – 81 kg, 3×2, Szymon Maj- Jenel Club vs Mateusz Ciałowicz-Ring Kraków 0:3

22. – 86 kg, 2×2, Wilk Mateusz – Gotta Kraków vs Grzegorz Pawlak- SDW Kraków 1:2

23. – 81 kg, 3×2, Waldemar Zagrodzki- Ring Kraków vs Tomasz Szreter-Jenel Club 2:REMIS

24. – 81 kg, 2×2, Sebastian Dec- Top Team Rzeszów vs Szymon Piszcz-Artfight Rzeszów REMIS:2

25. -81 kg, 2×2, Kamil Kozak- Top Team Rzeszów vs Marek Noga- Jenel Club REMIS 

26. – 77 kg, 2×2, Sofian Kabdani-Top Team Rzeszów vs Paweł Bałos- NKSW 2:REMIS

27. – 77 kg, 2×2, Jarosław Dziedzina-Grappling Kraków vs Tomasz Stachniak-SWD Kraków REMIS

28. – 77 kg, 2×2, Piotr Lassak-NKSW vs Krzysztof Kaszubowski-SWD Kraków RSC I

29. – 60 kg, 2×2, Laura Salajova –Fire Gym vs Ola Bartkowska-4Fight Dębica 3:0

30. -60 kg, 2X2, Daniela Mackova-Fire Gym vs Maria Preisner-Spartan Jasło 3:0

31. – 71 kg 2×2, Marcin Konieczny – CSW Leżańsk vs Hubert Kwak- NKSW 3:0

32. -56 kg, 2×2, Iga Skwirut- 4Fight Dębica vs Paulina Jaśki-Spartan Jasło REMIS 

33. – 65 kg, 2×2, Anna Sulkova – Fire Gym vs Natalia Stelmowska – Ring Kraków 0:3

34.- 81 kg, 3×2, Patryk Augustryn – Jarosz Club vs Marcelian Kucharski- Halny REMIS:2

35. – 77 kg,3×2, Maciej Sroka – Jarosz Club vs Denis Dąbkowski-Jenel Club 0:3

36. – 81 kg, 2×2, Jakub Cuber-SWD Kraków vs Dariusz Kranc- spartan Jasło 3:0

37. – 70 kg, 2X2, Artur Dzido-Top Team Rzeszów vs Kamil Pająk- NKSW 1:2

38. – 77 kg, 2×2, Filip Wolny- Grappling Kraków vs Kacper Plewa- NKSW 3:0

39. – 77 kg, 2×2, Dominik Gawlik- 4Fight Dębica vs Paweł Kuliga- NKSW 0:3

40. – 71 kg, 2×2, Marcin Wilczyński-Ring Kraków vs Partyk Regrec-NKSW REMIS 

41. – 65 kg, 2×2, Tułacz Paweł- 4Fight Dębica vs Dominik Gołąb- Halny 1:2REMIS

42. – 71 kg, 3×2, Szymon Leszczyński-Ring Kraków vs Oliwier Gondek- Spartan Jasło 1:2

43. – 64 kg, 2×2, Marcin Brzeżański- Grappling Kraków vs Rafał Leśniak-Gota Kraków REMIS

44. – 60 kg, 3×2, Dawid Biały-Spartan Jasło vs Gniewko Herbst- Ring Kraków 0:3

45. – 60 kg, 3×2, Krystian Rozkosz- Paco Team vs Arek Job- Halny  REMIS:2

46. – 60 kg, 2×2, Milan Varinsky-Fire Gym vs Oskar Czarnecki-Halny 0:3

47. – 70 kg, 2×2, Grzegorz Mazur- 4Fight Dębica vs Roman Mamchur-Grappling Kraków 0:3

48. – 65 kg, 2×2, Karol Wójcicki- ArtFight Rzeszów vs Paweł Jasiński-Halny 2:1

49. – 65 kg, 2×2, Maciej Antkiewicz- Art Fight Rzeszów vs Konrad Małek-Halny 3:0

50. – 65 kg, 2×2, Tomasz Kosiba –Spartan Jasło vs Michał Szwajos- NKSW REMIS 

51. – 70 kg, 3×2, Denis Kulmykov- Gota Kraków  vs Piotr Leja- NKSW 3:0

52. – 70 kg, 2×2, Michał Panek – ArtFight Rzeszów vs Łukasz Rusnak -NKSW 3:0

53. – 70 kg, 2×2, Ernest Rzepko-ArtFight Rzeszów vs Max Truty- NKSW REMIS 

54. – 70 kg, 2×2, Bartosz Rewera – Spartakus Rzeszów vs Roman Mamchur-Grappling Kraków Remis:2

55. – 70 kg, 2×2, Mateusz Bieniasz- Spartakus Rzeszów vs Wiktor Markowicz-Grappling Kraków 3:0

NITUS Euroliga 13 2.02.2018

NITUS Euroliga 13 Nowy Sącz

2 lutego organizujemy 13 edycję NITUS Euroligi. Zawody odbędą się na hali „Samochodówki” ul. Tadeusza Rejtana 18 w Nowy Sączu.

Ważenie od godziny 9.00. Oficjalne otwarcie o 12.00 a pierwsze walki o 12.30.

Wstęp dla kibiców jest darmowy. Dla zawodników przewidzieliśmy jak zawsze nagrody za wygraną walkę jak również za udział.

Zapisy dla zawodników przez nasz specjalny formularz na www.zapis.hfo.com.pl

Zawody odbędą się pod uroczystym patronatem Prezydenta Miasta Pana Ludomira Handzla.

Zapraszamy!

Organizacja HFO

Kalendarz imprez na 2019 rok

Nasz kalendarz jest uzupełniony o terminy Gal HFO, NITUS Euroligi oraz obozy sportowe. Planujemy 3 gale zawodowe 1 czerwca i 8 listopada w Nowym Sączu, oraz 28 września w Jaśle.

Pierwsza edycja NITUS Euroligi odbędzie się 2 lutego w Nowym Sączu na hali MOSiR, następna 23 marca w Jaśle, później 15 czerwca – Czudec, 22 listopada – Jasło i 14 grudzień – Nowy Sącz.

Pierwszy obóz sportowy HFO zrobimy w dniach 11-15 lutego w COS Zakopane. Kolejny planowany jest na 5-9 sierpnia w Ustrzykach Dolnych (Bieszczady).

Jak widać przyszły rok zapowiada się pracowicie:

  • NITUS EUROLIGA 13, Nowy Sącz 2.02
  • HFO Winter Camp 10, Zakopane 11-15.02
  • NITUS EUROLIGA 14, Jasło 23.03
  • HFO 6, Nowy Sącz 1.06
  • NITUS EUROLIGA 15, Czudec 15.06
  • HFO Summer Camp 11, Ustrzyki Dolne 5-9.08
  • HFO 7, Jasło 28.09
  • HFO 8, Nowy Sącz 8.11
  • NITUS EUROLIGA 16, Jasło 22.11
  • NITUS EUROLIGA 17, Nowy Sącz 14.12
hfo oferta

Ranking NITUS Euroligi

Zaktualizowaliśmy nasz ranking NITUS Euroligi!

Ranking opiera się o punkty: każdy zawodnik, który bierze udział w w naszej lidze otrzymuje 1 punkt za udział, 2 za remis, oraz 3 za wygraną walkę. Zawodnicy z największą ilością punktów są brani pod uwagę w pierwszej kolejności do udziału w zawodowych walkach na naszych galach.

Zapraszamy do rankingu –> Ranking Euroliga

NITUS Euroliga 11

NITUS Euroliga 11 – Jasło

22 września odbędzie się już 11 edycja naszej ligi K-1. Tym razem zapraszamy do Jasła na hale MOSiR. Ten nowy budynek już raz wpisał się w nasz kalendarz imprez. Każdy kto był 2 edycje temu mógł zobaczyć trybuny pełne ludzi, nowoczesne zaplecze i m.in. transmisje internetową, którą po raz pierwszy wtedy wprowadziliśmy.

Zapraszamy do zapisów na stronie ZGŁOSZENIA

NITUS Euroliga 10!

Kolejna edycja NITUS Euroligi odbędzie się 2 czerwca w Nowym Targu. Już teraz zapraszamy do zapisów on-line przez nasz formularz zgłoszeniowy na podstronie „LIGA”. Jubileuszowa 10 liga zamknie sezon wiosenno-letni naszej organizacji, kolejne wydarzenia dopiero po wakacjach w połowie września. Po wielkim sukcesie ostatnich edycji NITUS Euroligi, spodziewamy się znów około 100 zawodników, którzy będą chcieli zmierzyć się w ringu.

nitus euroliga 9

NITUS EUROLIGA 9!

28 kwietnia w Jaśle odbędzie się kolejna edycja NITUS EUROLIGI. Tym razem idziemy o kolejny krok do przodu, wynajmujemy dużo większy obiekt na który zmieści się spora ilość kibiców.

Wręczymy nagrody pieniężne dla najlepszego klubu i zawodnika, oraz nagrody rzeczowe od naszych sponsorów.

Zapraszamy do zgłoszeń przez nasz formularz internetowy.

Do zobaczenia 28 kwietnia!

nitus euroliga 8

Wyniki NITUS Euroligi 8

3 lutego w Nowym Sączu odbyła się NITUS EUROLIGA 8. Do rywalizacji stanęło 84 zawodników.

Pełne wyniki zawodów:

  1. Kat. -71 kg Dominik Maguda vs Damian Knap 0:3
  2. Kat. -75 kg Jakub Pisz vs Grzegorz Stasiowski 0:3
  3. Kat. 63,5 kg Patryk Janas vs Dawid Biały 0:3
  4. Kat. -35 kg Miłosz Dąbrowa vs Oskar Lech, Remis
  5. Kat. -40 kg Dawid Tajak vs Hubert Martuszewski 3:0
  6. Kat. +91 kg Łukasz Brzeski vs Juraj Hutnik, TKO 1 runda
  7. Kat. -75 kg Marcin Kowalczyk vs Jarosław Banaś, TKO 1 runda
  8. Kat. -71 kg Jakub Kwaśniewski vs Daniel Czeluśniak, TKO 1 runda
  9. Kat. -71 kg Mateusz Wójtowicz vs Marcin Krok 1:2
  10. Kat. -60 kg Jakub Czempas vs Mateusz Puch, TKO 3 runda
  11. Kat. -81 kg Oliwer Bula vs Piotr Sokół 0:3
  12. Kat. -81 kg Michał Walczak vs Artur Giers 1:2
  13. Kat. -86 kg Daniel Piszcz vs Piotr Okraska 0:3
  14. Kat. -86 kg Norbert Job vs Wojciech Buś, RSC 2 runda
  15. Kat. -91 kg Tadeusz Anders vs Tomasz Konieczny 0:3
  16. Kat. -67 kg Łukasz Wojtowicz vs Tomasz Szczech 3:0
  17. Kat. -71 kg Karol Kwiatek vs Radosław Żółtek 3:0
  18. Kat. -60 kg Szymon Góra vs Kacper Rączka 3:0
  19. Kat. -71 kg Kordian Gąbka vs Szymon Dyl 3:0
  20. Kat. -71 kg Sebastian Mikulski vs Patryk Zębik 0:3
  21. Kat. -75 kg Denis Dąbrowski vs Bartosz Wiśniewski 3:0
  22. Kat. -81 kg Bartek Szala vs Marcelian Kucharski 0:3
  23. Kat. -81 kg Marcin Dziadosz vs Jakub Lipa 2:1
  24. Kat. -91 kg Patryk Strzelecki vs Jakub Bednarczyk 3:0
  25. Kat. -71 kg Remigiusz Łuszcz vs Piotr Magnucki 0:3
  26. Kat. -71 kg Szymon Bula vs Maksymilian Truty 3:0
  27. Kat. -56 kg Karolina Piastowska vs Klaudia Suszczyśnka, Remis
  28. Kat. -57 kg Cezary Osieł vs Paweł Olbrych RSC
  29. Kat. -60 kg Natalia Dulian vs Weronika Kukuczka 3:0
  30. Kat. -56 kg Julia Niewiadomska vs Oktawia Ambroziak 0:3
  31. Kat. -56 kg Katarzyna Kiszewska vs Angelika Haluch 3:0
  32. Kat. -75 kg Filip Bienias vs Sylwester Pleśniak 3:0
  33. Kat. -63,5 kg Paweł Jasiński vs Maciej Antkiewicz, Walkower
  34. Kat. -63,5 kg Marcin Konieczny vs Sebastian Ferenc 1:2
  35. Kat. -81 kg Paweł Przedzik vs Tomasz Puch, KO 3 runda
  36. Kat. -67 kg Konrad Szlęcki vs Oliwer Gondek 0:3
  37. Kat. -67 kg Łukasz Ruśniak vs Konrad Małek 1:2
  38. Kat. -71 kg Miłosz Wójtowicz vs Kamil Bołdyzer 3:0
  39. Kat. -75 kg Karol Marcisz vs Jakub Lassak, Remis
  40. Kat. -75 kg Tomasz Aleksander vs Filip Mrożek 0:3
  41. Kat. -86 kg Damian Baluc vs Krystian Podrazik, Remis
  42. Kat. -75 kg Grzegorz Młynarczyk vs Szymon Garbacik 3:0
nitus eurliga 7

NITUS EUROLIGA 7 „Spartan Jasło” – Zobacz wyniki i relację!

6 godzin walk, ponad 50 zawodników, wysoki poziom wyszkolenia i twarde charaktery!  Nie zabrakło wielu debiutantów, którym daliśmy szansę pierwszy raz wejść na deski ringu.

Organizacja ligi wyszła bardzo dobrze, wszystko przebiegło zgodnie z planem. Rozpoczęliśmy ważenie zawodników punktualnie o 9. Dzięki doświadczeniu z poprzednich edycji, sprawnie dokonaliśmy weryfikacji wszystkich startujących.

O 11.30 Pani Burmistrz Elwira Musiałowicz-Czech oficjalnie otworzyła zawody. Do ringu wstawili się pierwszy zawodnicy i rozpoczęliśmy walki. Zawodnicy byli wyczytywani przez konferansjera, dziewczyny w przerwie chodziły z tablicami z numerem rundy a po walce każdy startujący otrzymał nagrodę – atmosfera bliska gali zawodowej!

Bardzo dziękujemy za pomoc firmie NITUS, która jest naszym sponsorem tytularnym i pomaga nam regularnie organizować nasze ligi. Olbrzymie podziękowania kierujemy dla klubu Spartan Jasło a w szczególności dla Sebastian Kuśtek, który włożył dużo pracy i serca aby wszystko wyszło idealnie.

NITUS Euroliga 7 „Spartan Jasło” już za nami! – oficjalne wyniki:

Według chronologicznej rozpiski walk w dniu zawodów:

  1. Mastaj Kacper (Spartan Jasło) vs Pisz Jakub (Spartan Jasło) – remis
  2. Barzyk Jakub (Spartan Jasło) vs Wiśniowski Bartosz (Spartan Jasło) – wygrywa Wiśniewski przez RSC
  3. Sebastian Ferenc (HALNY Nowy Sącz) vs Szymon Myjak (Fenix Krzyżówka) – wygrywa Ferenc przez KO
  4. Kruczek Konrad (Gracie Bara Rzeszów) vs Lelonek Mateusz (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Kruczek 2 do Remisu
  5. Zdebik Patryk (Spartan Jasło) vs Rochecki Szymon (Jasielski KSW) – Remis
  6. Podrazik Krystian (Spartan Jasło) vs Marczak Michał (Diament Pstrągowa) – wygrywa Marczak 2:1
  7. Klimato Paweł (Spartan Jasło) vs Mazur Patryk (Rzeszowski KSW) – wygrywa Mazur 3:0
  8. Smalarz Rafał (Spartan Jasło) vs Łęczycki Leon (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Łęczycki przez RSC
  9. Kocaj Patryk (Jarosz Fight Club) vs Dudek Janusz (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Kocaj 2 do Remisu
  10. Bator Maciej (TSW Wisła Kraków) vs Piotrowski Wiktor (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Bator 3:0
  11. Kowalczyk Marcin (Fight Wrocław) vs Aleksander Tomasz (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Kowalczyk 3:0
  12. Walczak Michał (Waleczna Lubelszczyzna) vs Rączka Kamil (Jarosz Fight Club)- wygrywa Walczak 2 do Remisu
  13. Kat. 75 kg. Olszówka Jan (Spartan Jasło) vs Kępa Piotr (Rzeszowski KSW) – wygrywa Kępa 3:0
  14. Kat. 75 kg. Korbecki Damian (Gracie Bara Rzeszów) vs Marcisz Karol (Spartan Jasło) – wygrywa Marcisz przez RSC
  15. Kat. 86 kg. Skawinczyk Dawid (Jarosz Fight CLub) vs Mazur Patryk (Rzeszowski KSW) – wygrywa Skawianczyk 2 do Remisu
  16. Kat. 81 kg. Filpek Jakub (Gracie Bara Rzeszów) vs Myjak Witold (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Filipek 3:0
  17. Walka bokserska: Dulian Natalia (Gladiator) vs Cichoń Ewa (Dexter) – wygrała Dulian 3:0
  18. Kat. 95 kg. Trzaska Damian (TSW Wisła Kraków) vs Niedźwiedź Rafał (HALNY Nowy Sącz) – wygrywa Niedźwiedź 2 do Remisu
  19. Kat. 75 kg. Gondek Oliwer (Spartan Jasło) vs Dyl Szymon (Gorlicki KSW) – wygrywa Dyl 3:0
  20. Kat. 75 kg. Ptak Łukasz (Spartan Jasło) vs Szostak Filip (TSW Wisła Kraków) – wygrywa Szostak 3:0
  21. Kat. 75 kg. Marcisz Szymon (Spartan Jasło) vs Tatara Patryk (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Tatara 3:0
  22. Kat. 71 kg. Golonka Dawid (Spartan Jasło) vs Wójtowicz Miłosz (Gorlicki KSW) – wygrywa Wójtowicz przez RSC
  23. Kat. 71 kg. Baran Paweł (Rzeszowski KSW) vs Wójtowicz Mateusz (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Baran 2 do Remisu
  24. Kat. 81 kg. Orłowski Piotr (TSW Wisła) vs Jóźwik Mateusz (Waleczna Lubelszczyzna) – wygrywa Orłowski 3:0

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy charakteru do walki!